Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 22906 times)
Lena
Guest




Re: Zanimive sanje
Reply #15 - 17.05.2002 at 21:42:12
 
Pozdravček.

Sori Brus Li, ker pozno odgovarjam, ampak šele danes sem našla tvoje vprašanje.
Pravzaprav nisem storila nič slabega nikomur in se tudi zaradi ničesar ne obtožujem. In tudi obsojam se ne za nobeno stvar.
Staršev pa več nimam obeh, oče je umrl pred letom in pol in ravno v noči pred njegovo smrtjo so se mi pojavila prva nočna mora, ko sem sanjala, da je umrl, da sem mu napisala govor za pogreb in iskala nekoga, ki bi ga prebral. Sanje so se ponavljale vse do jutra, ko je dejansko zazvonil telefon in so mi sporočili, da je oče umrl. In od takrat sem imela kar nekaj nočnih mor, morda jasnovidnih sanj, ki so se mi v zelo kratkem času tudi uresničile. Dejstvo je, da sem bila na očeta nenormalno navezana in v začetku nisem vedela najti izhoda iz situacije, v kateri sem se nahaja.... bila sem prizadeta, žalostna in zaskrbljena za mamo, ki je doživela še večjo izgubo, pa končno tudi za sestro...

Sedaj se je stanje umirilo. Ne sanjam več grozljivk, sanje so postale manj strašljive. Ko pa že sanjam, so pa žive, kot da bi se dogajale tudi v resnici in se največkrat tudi prebudim.

So pa nekatere more od prej tako strašljive, da sem si jih zapisovala z zvezek in ko jih sedaj kdaj kar tako prelistam, me postane kar strah in se čudim sama sebi, da sem vse to dala skoz.

Lep večer.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #16 - 18.05.2002 at 13:13:36
 
pol si se pregrizla čez težave....cool......ampak z živimi sanjami je tko ....enkrat zberi dost volje in usmeri svoj namen prou u spremembo teme le teh.........izrabi živost sebi v korist

če boš rabla karkol za pomagat za razvozlat...bom tle

plp

brus-li

p.s. po svojih močeh
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zanimive sanje
Reply #17 - 18.05.2002 at 19:12:31
 
Ponoci sem sanjal, da sem bil nekje na obiskum. Ne vem pri kom, toda po kotih se je sprehajala velika podgana. kaj to pomeni?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #18 - 18.05.2002 at 22:44:02
 
Andreas vprašanje zate...KAj tebi pomeni "velika podgana"...? to je ubistvu tut odgovor...ne pozabi, da je v tvojih sanjah velika podgana lahko pač nekaj drugega kot velika podgana v mojih sanjah...itd tko da sam seb ohka res najnaj boljše razložiš sanje... Sanje pa uporabljajo simbolno logiko in gre za direktno komunikacijo med podzavestjo (tvojo) in zavestjo (tvojo)...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zanimive sanje
Reply #19 - 18.05.2002 at 23:21:40
 
Podgana kot taka, kot zival meni pomeni vse prej kot nagnusnot. Cenim jo, ker je inteligentna.  Je pa zanimivo, da sem to sanjal, v tem casu, ko sem koncal kratko razmerje z eno zensko.   Evo kaj meni podgana pomeni. Inteligentnost.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #20 - 19.05.2002 at 18:01:45
 
andres ...sej veš pr kerih modelih podgana slovi kot sveta žival....

sicer pa k sem čitou tvoje mejle sm dobu en blisk da si zlo prlagodljiv u tehle radostih....mogoče pa ti neki u teb proba obsodt tvoj odziv ...... ej pa konec z žensko ne pomen inteligentnosti.....taki frajerji al pa mačoti pa deci še zmeri nismo....kaj mislš? mislm vsej brus-li ni..

tvoji prispevki zlo zreli ....ampak ne me obsojat zarad tega ....ker lahko da se motim....en interesčič se skriva takoj pod gladino.......dej poglej kako se ti ta razlaga uklaplja u tvoje doživetje sanj.....

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zanimive sanje
Reply #21 - 19.05.2002 at 18:28:39
 
pr kerih?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zanimive sanje
Reply #22 - 19.05.2002 at 18:45:38
 
Brus li. Kaj si stem mislil. Podgana vezana na forum al na Nenavadno, al na zensko? Tole z zensko ni nobenga problema. Sej paseva skupi kot frienda in to bova ostala. Ke pa sem jo bom se dol vrgel, to je pa tudi vse.
Samo ne vem pa pri katerih je podgana kot sveta zival. Za kravo bi se vedel ampak za podgano pa ne.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: Zanimive sanje
Reply #23 - 19.05.2002 at 18:46:57
 
Pozdravček.

Hvala Brus Li, te bom angažirala, če se bodo more ponovile. Je pa res, da sem se preglodala skozi, nekaj s pomočjo knjig, nekaj s pomočjo prijateljev in tudi vas, ki se pojavljate na tej strani. Bom poskušala spremenit temo sanj, saj sem jo končno poskušala že prvič, pa mi žal ni uspelo. Je treba bit vztrajen.

Lep dan še naprej.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zanimive sanje
Reply #24 - 19.05.2002 at 19:25:32
 
mogoče je pa laži samo sprejet in pustit da se samo spremeni / zgodi - ne delovat na tem
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sedem
1
*
Offline

We become brave by doing
brave acts.
Posts: 15
SI
Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #25 - 19.05.2002 at 19:36:47
 
Andres wrote on 18.05.2002 at 19:12:31:
Ponoci sem sanjal, da sem bil nekje na obiskum. Ne vem pri kom, toda po kotih se je sprehajala velika podgana. kaj to pomeni?

Andres


Nekaj razlag iz net-a:

A rat, or rats

In your dream points up the fact that someone is very jealous of you and/or your accomplishments and will work against you in any way possible, it is a dream of warning to be on the alert for enemy attack, (the backbiting kind). If you see a white rat it means the same but you will have help from unknown forces. To hear rats running, or gnawing in the walls, shows that you have been wasting your time and should move on to greener pastures.

Rat - Non - threatening

Indicates that something doesn't make sense, is deceptive, is wrong or amiss, isn't fair. Threatening or attacking you: you are in the midst of a situation that involves the previously mentioned meanings. May represent disease if the dream is one about health or well being.


RAT

Frequent substitution in dreams for someone the dreamer knows in waking life. Who has behaved “like a rat” recently? Has someone betrayed you, mooched food or money, been a romantic competitor, or been dishonest behind your back? Rats also can symbolize unwelcome “intruders” in one’s home. Nosey friends and relatives, who “drop by unannounced” (and who overstay their welcome), are included.

Rats in dreams, like most animals, represent people we know in our waking lives. Has someone you know (or yourself) acted “like a rat?” (Betrayed you, or been dishonest?) Dreams of rats are common in the aftermath of failed romantic relationships, and in business contexts. (An ex-lover who was deceitful, or an untrustworthy business partner.) Rats also can represent disturbing feelings, that we wish would “go away.”

Kapish?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zanimive sanje
Reply #26 - 19.05.2002 at 21:17:49
 
Hvala za tole Sedem.  Bo kar drzalo, ker okrog  mene se zadnjih 12 let non stop neki ljubosmunezi sukajo.

Jebi ga. Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #27 - 20.05.2002 at 15:03:17
 
Halo,
me zanima, če kdo kaj ve kaj pomenijo sanje o delfinih, kitih, letenju in lebdenju.
Mogoče mi lahko  na to odgovoriš ti Sedem oz mi povej link kjer si našel razlago o podganah, hvala.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zanimive sanje
Reply #28 - 20.05.2002 at 15:15:27
 
angeli ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sedem
1
*
Offline

We become brave by doing
brave acts.
Posts: 15
SI
Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #29 - 20.05.2002 at 15:45:34
 
Petra. wrote on 20.05.2002 at 15:03:17:
Halo,
me zanima, če kdo kaj ve kaj pomenijo sanje o delfinih, kitih, letenju in lebdenju.
Mogoče mi lahko  na to odgovoriš ti Sedem oz mi povej link kjer si našel razlago o podganah, hvala.


Halo! Grin Po temeljitem brskanju po netu, sem našel najbolj primerne razlage na naslednjih naslovih:

http://www.adwizards.com/dreamers/symbolindex.htm
http://www.sleeps.com/dictionary/dictionary.html
http://www.dreamloverinc.com/dictionary.htm
http://www.newagedirectory.com/dream/dictionary.htm
http://www.dreamdoctor.com/dictionary/

V bistvu gre tukaj le za delce celote (kot pri vseh razlagah), tako da boš iz tega morala še sama sestaviti pravi pomen tvojih sanj.

Dream on.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5