Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 20191 times)
Miro
Ex Member




Re: Žerjavica = bližnica
Reply #30 - 17.06.2002 at 19:30:25
 
Ne gre za ureditev, resno delo ali igro. Gre za to, da serji samo v svoj krožnik, če ti je tako všeč, tujega pa pusti pri miru. Pri igri, delu ali kjerkoli.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Žerjavica = bližnica
Reply #31 - 17.06.2002 at 19:36:11
 
mate prav...obnašal sem se otročje, neprimerno za eno civilizirano ureditev, vendar pa smo se šli en ritual, ki spremlja človeštvo od pradavnine in ne pripada civilizaciji

želim omeniti, da smo se začeli igrati pred ognjem (priprave)...začetek  igre pa je hoja čez... in to da sem šel večkrat čez, da nisem upošteval mojstra naj gledam nevemkva, da sem bil resnično otročji in vesel in brez kakršne koli vesti.... je botrovalo mojemu poskusu, kjer je bilo ključno vprašanje... koliko sem že spoznal ogenj, kolikšna je razlika v meni...čeprav z drugim mojstrom
in bil sem presrečen, da sem lahko šel sproščeno, da sem si UPAL iti preko svojih blokad, da sem upošteval le to kar VEM...
miro, če ti kaj ni blo ušeč....bi mi le to moral povedat...ne pa sedaj...k se ne da nič uredit... Povem ti lahko, da pri drugih mojstrih ni nujno, da ljudje stojijo in mantrajo...ni nujno da jih mora mojster potem objemat in ne vem kva... pravila pa so povsod drugačna to menim, da dobro veš in menim da tudi veš, da ta mojster M. je dober človek, vendar pa je pr žerjavci začetnik, kar se tiče mojstrstva... in vmes je govoril ene take stvari, ki jih ne morem več sprejeti saj so igrice, ki se jih ne grem več.... ena izmed takih igric je aum...aum...aum... in pa gledanje gora, oblakov, čeprav sem prišel na žerjavco, želel sem izkusit ogenj... in  če se sprostim, če pozabim tut na tist kar smo se učili v vrcu (hvala bogu ,da nisem kakal pa lulal kar v krogu) , da samo sem in da sem v trenutku, takrat poslušam srce in ne razum in srce mi je govoril, daj pridi že, daj pridi že, daj pridi že... al pa je bil to ogenj...nikakor pa ne ego...

se pa strinjam da sem bil otročji... to je bil moj namen... vrniti se k izviru... škoda da ste me gledali skozi očala...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Žerjavica = bližnica
Reply #32 - 18.06.2002 at 11:27:07
 
Zdaj te imam pa dovolj!

Tja je prišlo več, kot 40 ljudi, zato, da bi sodelovali v ritualu hoje po žerjavici in ne gledat tvoj privatni šov, ker to ni bil.  Res pa si se trudil, da bi to postal.

Mojster pa je z organizacijo rituala sprejel vsaj moralno odgovornost za ljudi, ki so tja prišli. Zato je treba tudi sprejeti njegova pravila igre, predvsem pa pokazati spoštovanje do ljudi, ki so tja prišli.

Ti pa si vse to rušil, se norčeval iz mojstra in rituala, se z vrivanjem in drugimi oslarijami delal norca iz ljudi, ki so tja prišli na ogenj in ne občudovat tebe, naslednji dan pa vse skupaj kritiziral tukaj na forumu in delal reklamo za nekoga drugega.

Razumem tvojo željo biti opažen, očitno imaš veliko težav sam s sabo. Želim pa ti, da te ljudje ne bi opazili zgolj kot samopašnega mulca, ki želi na vsak način biti opažen, kot se je to zgodilo na žerjavici.

S tem tudi končujem svoje ukvarjanje s teboj. Ni vredno.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Žerjavica = bližnica
Reply #33 - 18.06.2002 at 19:34:36
 
kva a ti maš mene dovolj.... pa cel čas me žališ...sploh ne veš kaj se mi je motal po glavi...in ko poskušam na en kulturen način razložit da ne veš kaj govoriš, da ne veš kaj delaš...si še bolj jezen in celo DOST ME IMAŠ...

1. NISEM DELAL REKLAME...

2. Ljudem želim povedati, da obstajajo mojstri, ki ponujajo VEEEEELIKO več kot Mohor in ta mojster ,ki ponuja več je SINIŠA... evo to pa je reklama

3. to kar si ti videl kao da se važnam in da nisem samozavesten si videl samo eno svojo projekcijo v meni...
vem da boš tupil svoje in da se ti bo še kdo pridružil sam jebiga...to je cena, ki sem jo VEDNO pripravljen plačati za svobodno voljo... GET it - svobodno voljo...
Pa kaj če sem šel večkrat... šel sem vedno za nekom, takoj za njim, še predno je drugi lahko rekel KEKS... sem delal aum aum in sem se držal za roke  v krogu...res pa je da precej manj kot ostali...pa kaj je to tazga...
če pa sam za en trenutek misliš da sem to delal, zato da bi vas zabaval... bruhuhu...mislim rečt da je potem problem v tebi...
ker ni skrivnost, da sem poskusil biti čim več v ognju in to nima veze z važnanjem...ma pa veze z mojo željo in želja je bla da se skurim...da skurim ego...sedaj pa že VEM, da se tega ne da, če nardim samo tri korakce po ne preveč vroči žerjavci...mislim, da ti moram prav vse narisat...TU MAČ

DA BI TO RAZUM...bi moral priti do SINIŠE... DA  bi to razumel, bi me moral malo bolje spoznati, DA BI TO VEDEL, bi pa moral biti JAZ ali pa vsaj moj najboljši prijatelj...

Zdej si mi dal vedet nekaj... da nisi zame noben mojster....in te tut ne mislim priporočat nikomur...čeprav sem do sedaj imel o tebi res dobro mnjenje... MOJA NAPAKA....ampak kot že sam ugotavljaš je brez pravega pomena kar koli govort...

sam za konec še....hvala bogu da nisi ti vodil te delavnice...namreč na tvojo me sigurno ne bo
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Žerjavica = bližnica
Reply #34 - 18.06.2002 at 22:39:10
 
Grin  DA BEST  fajt do konca, Dogodek v mestu Gogi, sence se kažejo....

Ja z vsem spoštovanjem do vseh udeleženih prepira:
bil sem tam pa moram rečt da me ni čist nč motil en vesoljc k je z roko prjemou žrjavco in kot norc skakal okrog, pravzaprav je name spodbudno delovalo, šele pol ko ste na forumu omenil sem se mal zamislu, da bi me zmotil če bi se lih prpravljal da stopim na žrjavco pa bi predme Magla vskoču... ja pa kdo je boljši mojster je tud brezveze se pogovarjat; vsak ma svoje lastnosti M. je pa itak šele na začetku...

dobra mi je misel oz Suzane13, upam da nima copyright:

Naučila sem se, da obtoževanja ne vodijo nikamor - le bolijo. Razumevanja je ključ, ne obsojanje.  


mejte se še naprej fajn, pa ne jemat tko resno tega, ne pozabt da smo vsi ENO

Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Žerjavica = bližnica
Reply #35 - 19.06.2002 at 02:25:26
 
Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
salamander
Guest




Re: Žerjavica = bližnica
Reply #36 - 24.07.2002 at 20:46:13
 
... jest hodim po žerjavici že ene deset let,... pa ne da bi se s  tem hvalila, sploh ne, mi še na misel ne pride, ... zadeva je idealna, ... poskusila sem že pri večih mojstrih, ampak;ne da bi obsojala ali kogar koli blatila, sploh ne, to ni moj namen; ampak stvar je taka, da je povsod drugače in človek si mora sam izbrati kje mu je celoten ritual boljši, .. se pa strinjam z vami  da je zadeva ena a  :)

lp, salamander ;)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Žerjavica = bližnica
Reply #37 - 20.02.2003 at 09:47:21
 
1.marca (sobota) Zaplani pri Vrhniki... eno 8.000 sit pride delavnica za en dan...
Začetek ob 10.00

Več informacij pa dobite na 031648842 (Borut)


JEST GREM
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Žerjavica = bližnica
Reply #38 - 28.04.2003 at 22:47:39
 
Sem bila v soboto v Želimljah na žerjavici pa še kaj.
Šla sem samo za šport, samo da vidim, brez pričakovanj (mi je celo ratal) in...VAU, VAU!!!
Nekaj se mi je odprlo že na delavnici s pomočjo voditeljice, ogenj pa je bil samo pikica na I.
Totalno presenečenje in totalno the best!!! Cheesy
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3