Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 8
(Read 22150 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
AMERIKA IN FLAMES 2
12.11.2001 at 12:42:16
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #1 - 12.11.2001 at 12:56:56
 
no zdej si nam pa povedu mike

huh
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kolesar
3
***
Offline

Žalostil sem se, da nimam
čevljev. Ko sem šel mimo
vrat mošeje v Damasku,
sem opazil človeka brez
nog. Takrat sem nehal
žalovati in prigovarjati
usodi. SAADI
Posts: 106

Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #2 - 24.11.2001 at 13:57:15
 
al pa tud ne Wink
Back to top
 

Ozri se na lastno srce in svoje misli-&&so samo tvoje in nihče ti jih ne more vzeti..&&Zato hodi, zato se ne vdaj../kolesar/&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #3 - 26.01.2002 at 15:34:53
 
da mal stare potegnemo vn Smiley
če slučajno kdo še vedno dvomi da so si ameri sami sprogramirali wtc, je tuki eden od odgovorov zakaj:
http://www.gape.org/gapes/prispevki/ameriski_proracun.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #4 - 09.02.2002 at 16:30:47
 
Kdo bo pisal zgodovino?
dve različici resnice protiteroristične vojne
www.gape.org/gapes/prispevki/teror_resnici.htm

ena taka, druga drugačna ... obe zasnovani na dejstvih ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kolesar
3
***
Offline

Žalostil sem se, da nimam
čevljev. Ko sem šel mimo
vrat mošeje v Damasku,
sem opazil človeka brez
nog. Takrat sem nehal
žalovati in prigovarjati
usodi. SAADI
Posts: 106

Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #5 - 10.02.2002 at 13:06:15
 
.. ki so prilagojeno razložena...Wink Dejstva se pokažejo mnogo kasneje, da jih lahko sprejmeš kot factna dejstva, posebno pri tem ko sprašuješ kdo bo pisal zgodovino. Zgodovina se piše sproti- interpretacija pa je druga stvar...
Back to top
 

Ozri se na lastno srce in svoje misli-&&so samo tvoje in nihče ti jih ne more vzeti..&&Zato hodi, zato se ne vdaj../kolesar/&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #6 - 10.02.2002 at 14:53:32
 
o kolesar; si se vrnil?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kolesar
3
***
Offline

Žalostil sem se, da nimam
čevljev. Ko sem šel mimo
vrat mošeje v Damasku,
sem opazil človeka brez
nog. Takrat sem nehal
žalovati in prigovarjati
usodi. SAADI
Posts: 106

Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #7 - 16.02.2002 at 14:06:10
 
Wink
... no in ker ta naslov lepo ustreza tudi zdajšnjim dogodkom na OI, se mi zdi kar nekako groteskno, da se Američani ponašajo z zmago nad rusko zbornajo v LAke Placidu... Hehe Winter in flame. PA še hokejisti so ga prižgali. Ogenj namreč. PA dobršnjo mero neodobravanja med evropskimi pristaši športa tudi. ME pa res zanima, če bodo tudi nocoj lahko rekli isto: premagali smo Ruse. Wink A kolikor sem uspel videti ruske igralce, igrajo izvrstno, sploh če vemo, da so igrali kar takoj tekmo, brez ogrevanja-mislim treningov. Američanom se bojda slabo piše. In čez kakih 20 let, bi bile lahko OI spet v Moskvi. DA vidim ruske hokejiste prižigat ogenj. America in flame. DRugič. Toda takrat od jeze in ogorčenja. Ne od ponosa in napihnjene pomembnosti- tako kot sedaj. Wink
Back to top
 

Ozri se na lastno srce in svoje misli-&&so samo tvoje in nihče ti jih ne more vzeti..&&Zato hodi, zato se ne vdaj../kolesar/&&
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #8 - 02.03.2002 at 00:51:08
 
Iz novic danes

Quote:
Nekdanji ameriški predsednik Richard Nixon je leta 1972 očitno razmišljal, da bi na Vietnam odvrgel jedrsko bombo, kar je razvidno iz posnetkov magnetofonskega traku, ki jih je ameriška vlada danes predstavila javnosti, poroča nemška tiskovna agencija dpa.


Bush ki je bržkone še bolj zabit kot Nixon je torej pripravljen jedrsko napasti Iraq. In mi gremo z njmi v pakt. Brez mene.

Sale mulekum Alah;)

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #9 - 02.03.2002 at 19:36:49
 
Američani so že napadali sami sebe.
Zaradi jedrskih poskusov nekje v Ameriki,je baje zaradi širjenja radioaktvnega dežja že umrlo 22000 ljudi od raka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #10 - 04.03.2002 at 07:46:09
 
hujše je tisto, ko so se spravili na imunske sisteme ljudi: enostavno so iz aviona pošpricali celo mesto, prej predhodno obvestili ljudi o nekakšni preventivi, potem so pa več let spremljali obisk ljudi pri zdravnikih: zakaj so prišli, starost ljudi itd. Menda naj bi sindrom spomladanske utrujenosti izviral iz takih poskusov, a to je samo vrh ledene gore. Za prenašalce so uporabljali tudi okužene komarje itd

pač sodobne grozljivke
čez sto let bomo že vedeli, koliko je res in koliko ne

hja, človek je bil vedno kanon futer, pa zgleda, da bomo še nekaj časa. Do kdaj, je pa seveda tudi naša izbira.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #11 - 04.03.2002 at 19:39:04
 
Še sto stvari, ki bi se jih našlo. Alergije recimo. Čudno, da jih naše babice, celo naše mame niso imele v tako pogosti obliki kot mi.  
In seveda AIDS. Slednji je bil bojda umetno narejen v laboratoriju Pentagona.   Naši se pa Amerikanom v rit ližejo.  Joj joj joj.   Roll Eyes

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #12 - 04.03.2002 at 22:25:40
 
In še trditev Phila Shneiderja, ki je delal na skrivnostnih projektih ameriške vlade:  

"AIDS je bil narejen kot biološko orožje.
Sestavljen je iz izvlečkov ljudi, živali in Nezemljanov."

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #13 - 05.03.2002 at 09:09:41
 
...po vsem tem kar vemo je pravzaprav čudno, da ljudje to še prenašajo(mo)...!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES 2
Reply #14 - 11.03.2002 at 21:17:21
 
očitno še ne bo umrl tale thread

še malo razmišljanja, to pot izpor tipkovnice ivana mohoriča
Je CIA vedela za napad na WTC?
...
Pomisleki na rob

Porodili so se pravzaprav že na tragični dan, a jih je vsak zavestno odrival na rob, ker so se zdeli skoraj neverjetni. Vsaj za pamet navadnega smrtnika, ki mu človeško življenje nekaj pomeni, če mu že ni sveto. Zdaj, ko na stvari gledamo z določene časovne distance, pa postajajo vse bolj nadležno vsiljivi. Da so teroristi barabe, se pač vsi strinjamo. Da jim ni nič sveto, razen njihovega prepričanja, razglašajo kar sami. Da vsaka njihova akcija temelji na filozofiji čimvečjih učinkov, jim verjame cel svet. A kljub temu se je prvo letalo zaletelo v nebotičnik četrt ure pred deveto uro, ko se začne reden delovnik.

Če bi se to zgodilo samo pol ure kasneje, bi se število žrtev najmanj podeseterilo in dosežen bi bil "maksimalni učinek". Je res šlo samo za "slabo časovno načrtovanje" ali morda samo za nestrpnost ugrabiteljev, ki jim mirno lahko pripišemo vse naglavne grehe in nečednosti civiliziranega bitja razen ene. Kdor lastnoročno pilotira letalo v gotovo smrt prav gotovo ni strahopetec, kot je George Bush grmel z govorniških odrov in na tiskovnih konferencah, kjer je praviloma preslišal (sicer redka) vprašanja, kako je mogoče, da ameriška vojska skoraj uro po začetku tragedije, ko sta gorela že oba nebotičnika in sta z radarjev kontrolnih stolpov izginila vsaj še dva aviona, ni bila sposobna ubraniti niti svojega generalštaba. Je Pentagon res tako slabo opremljen, da ne premore niti ene protiletalske rakete?

In če lahko na Manhattnu predvidevamo "slabo načrtovanje", tega v primeru Pentagona nikakor ne moremo trditi. Vsaj z ameriškega stališča. Teroristi so jim uničili ravno tisti del, ki je imel najstarejšo opremo, ki je bila na seznamu zamenjav na prvem mestu, a je zaradi slabega stanja v državni blagajni morala čakati boljših časov. Zdaj to seveda ni noben problem.
...

http://www.ivanmohoric.net/clanki/wtc.html
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 8