Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 7
(Read 42538 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Nova doba
17.10.2001 at 22:25:15
 
To je noro...ze v Avri je bil en clank kako, se frekvenca zemlje tisocletja nc ni spremenila zdej pa se od 1980 zacil narascat iz 8Hz na 13Hz, kar je enako kot iz spanja v budno stanje... dagajale se bodo stvari odpirale se nam bodo nove dimenzije, telepatija, zdravljenja, pa tud glavoboli, obcutki zmedenosti itd...

Vse je tle berte: http://www.2012.com.au/unlimited.html

http://www.2012.com.au/SchumannResonance.html

Pa komenterejte
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Nova doba
Reply #1 - 18.10.2001 at 11:20:17
 
kok se vse lepo ujema:)
vse tisto kar je bilo receno o koncu sveta je bilo v resnici misljeno konec stare dobe in zacetek nove, v kateri se bo clovek koncno prebudil in se zacel zavedati svoje prave narave in spiritualnosti....Age of Aquarius


http://www.adishakti.org/age_of_aquarius.htm

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nova doba
Reply #2 - 18.10.2001 at 11:54:14
 
no k ste mi že glih tko lepo napedenal nov thread bom pa klele notr nalimu

skoperu sm pa od klele:
http://www.simedia.org/slo/napovedi/napovedi.htm

hp: http://www.simedia.org/slo/

to še sledi:

Maitreja je napovedal zlom mednarodnega borznega sistema, ki naj bi se začel na Japonskem. To bo, pravi Maitreja, prisililo svet, da na novo ovrednoti svoje cilje in da postavi poštenost in človeško ravnanje pred motive ustvarjanja profita in tržne tekmovalnosti.

Na povabilo svetovnih medijev se bo Maitreja pojavil na povezanih TV mrežah in istočasno govoril vsemu človeštvu. Vsak posameznik ga bo v sebi slišal v svojem lastnem jeziku. Istočasno se bo zgodilo več stotisoč čudežnih ozdravitev.

Z navdihom in vodstvom Maitreje in Mojstrov, bo imelo človeštvo odgovornost, da zgradi novo civilizacijo, ki bo zagotovila osnovne pogoje znosnega življenja za vsakogar: hrano, obleko, stanovanje, zdravstveno oskrbo in izobraževanje.

uglavnem učeri smo dobil eno povabilo na predavanje in ko sem mal prebral reči sm ugotovu da je to to.

tega kar je tukaj višje napisano (herby in klimax) pa še nisem predelal.
delam na tem.

skratka skupinska zavest dela.
dela dobro.
ker se mudi.
preveč pa se seveda spet ne mudi.
za vsako stvar pride svoj čas.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Nova doba
Reply #3 - 19.10.2001 at 17:20:28
 
Danasnje jutro se je zacelo v izpolnjevanju kar je gor citirano od Maitreje...
Japonsko gospodarstvo se maje, delavci se odpuscajo(na TV), odprem casopis je en clanek Japonci sparajo->zlom borze je blizu? Ob takih trenutkih vedno pomislim na sliko iz srednjesolskega ucbenika za zgodovino, ki je prikazovala berace na ameriskih ulicah v 30 letih...(strah me je izbiram pa ljubezen -> ce izberem strah me briga samo za svojo rit, ce pa ljubezen pa vem da je vsega dovolj za vse)

Zanimivo kako je svetovno gospodarstvo povezano, pa se vedno se podjetja in drzave vedejo loceno... vazno da je z mano v-redu, vazno da mi zmagamo, da gre nam dobro...pa ni temu tako, ce gre drugemu slabo bo slo s casom tudi meni in na tem temelju se mora novo gospodarstvo zgradit. ZA SKUPNO DOBRO
Predstavljajte si nekoga v bloku v mestu, kako je odvisen od drugih ljudi (voda, toplota, hrana, elektrika...), a do drugih ljudi se bo vedel ko da so mu sovrazniki - tako smo nauceni: Vazni smo mi (druzina&frendi) ostale pa lahko vrag vzame

Nova doba bo v znamenju da smo vsi eno in prej se tega naucimo bolje je in vse kar nas bo locevalo(denar, status, veroizpoved, narodnosti...) od drugih se bo rusilo v prihodnjih mesecih, letih.

NAJ SE ZUR ZACNE!!!  Grin
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Nova doba
Reply #4 - 19.10.2001 at 18:08:29
 
Nadaljujem svoj monolog.
Zadnic je vesna_p na mitingu omenila, da se zacenja(os se utegne zgoditi) recesija in da bi kej ukrenil s stilu ekoloske kmetije (jst sm isto razmisljal) ampak to je spet finta: Naj gre vse v k****, svetu se je zmesal, tlele bom jst repo gojil...
(da se razumemo ideja vasi je drugace super)  
...Tudi ce pride do recesije bo hrane se vedno dovolj, kmetje bodo se vedno pridelovali, problem je v tem da hrana ni porazdeljena enakomerno....
Potrebno je zamenjati paradigmo 'boja za obstanek' z dejstvom, da je vsega dovolj

Predlagam en poizkus: na javnih mestih (idealna je polno nabita trola ob pol osmih zjutrej) se poizkusejte vziveti, da so ljudje ki jih vidite enako pomembni kot vasi druzinski clani, poiskuste zacutit povezanost. (Jeba je to.)

Pa tale link se mi zdi tud pomemben:
http://www.2012.com.au/Near_Future.html
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nova doba
Reply #5 - 19.10.2001 at 20:04:20
 
tole kar govoriš je globalizacija - taka ki bo za dobro vseh ljudi ne za dobro tistih, ki imajo že sedaj vse.
to se bo zgodilo 'one way or the other'.
al s štalo al pa 'd izi wey'. odvisno je od ljudi - vsakega posameznika, nekdo bo to sprejel b.p. nekdo pa se bo počutil čist u pizdi in ne bo sprejemal položaja še vedno.

tle je kr fajn:
Obe plati globalizacije
www.gape.org/gapes/prispevki/obe_plati_globalizacije.htm

pa seveda globalizacija:
www.gape.org/gapes/globalizacija.htm

in tudi
Novi val nadzorovanja omunikacij:
www.gape.org/gapes/prispevki/nadzorovanje_komunikacij.htm

vse to mi ne diši po tem da bo šlo d izi wey - torej bo šlo d hard wey.
s totalnim zlomom vsega - se nam torej sploh še splača ubadat s tem da pomagamo drugim?
naj pomagamo le še sebi?

pomoje da še ne smemo vreči puške v koruzo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Nova doba
Reply #6 - 19.10.2001 at 22:35:59
 
Jap, gape, nekako si prebodel s pravo buciko tele baloncke, ki se napihujejo nad raznoraznimi glavami.

Dobra vprasanja in misli:

Da bo slo najbrz HARD wey.
Da so koruzo po mojem ze davno pobrali (ce me razumes, puske se ne bo dalo nikamor vreci).

Zato je prav, da ta pot obstaja. Res ce pogledas danasnje case, se bo moralo vse se precej, precej spremeniti. Nas odnos do okolja predvsem, kajti kljub temu, da je zemjla velika kugla, ima vseeno svoje mere, zakonitosti, pravila,.... hja, ki jih je clovestvo zavoljo svoje udobnosti, dobickonosnosti, precej spremenilo. Okolje oz. nas bivanjski prostor je mogoce prva stvar ki se jo moramo zavesti, kajti brez nje, brez nase zemlje nas ni. Ce zelimo ohraniti rodove, je potrebno iti po tej poti iskanja resnice, pravil, ki zajemajo v veliki meri pravila Zemlje. Zato je prav, da vse te strani obstajajo, da ljudje berejo, da se ozavescajo. Danes o tem razmisljajo trije, jutri stirje, pojutrisnjem osem...
Zato mislim, da koruze ni vec, je pobrana. Ker smo prisli sem, smo vsi tukaj, na nek nacin, tako kot pravi Ales, obvezani, da kaj storimo. Korak naprej. In dostikrat poudari, da s tem dobis odgovornost.
In da je treba peljati projekte.
Zato je pri iskanju resnice treba vedeti tudi to. Da je okolje zelo pomemben faktor. Pomembni so seveda tudi naslednji rodovi, nasi otroci.
Kar se tice Zemljinih herzov, bi mogoce kak elektricar fizicar o tem kaj vec vedel. No jest nisem tuki doma, me pa fascinira dejstvo o katerem sem debatiral s prijateljem o Nikoli Tesli o njegovem dojemanju zivljenja.

Me je zvilo, kak model je bil ta clovek, samo za informacijo 111 patentov je prijavil! s tem dejstvom, da je imel se celo paleto hudih izumov, ki pa jih je unicil, ker clovestvo ni bilo po njegovem mnenju zrelo za to. Sicer pa, da ne bom nakladu, evo neki link:

1.splosni
http://www.neuronet.pitt.edu/~bogdan/tesla/

2. vse mogoce povezave
http://www.amasci.com/tesla/tesla.html

Evo popravek Gape, mas prov!
Back to top
« Last Edit: 22.10.2001 at 16:41:02 by MIKE »  

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Nova doba
Reply #7 - 20.10.2001 at 01:38:37
 
Herby!

Cestitke se od mene. Dobro si to napedenal. Tudi jaz sem mnenja, da bo slo vse na dol. Ne le zato, ker sem te stvari ze bral, preprosto se to mora zgoditi, saj so razlike med ljudmi znotraj drzav in medcelinsko, vec kot ocitne.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Nova doba
Reply #8 - 20.10.2001 at 13:26:15
 
Nova doba - jupiii... končno  Tongue... Pa kaj če se bo borza sesula, pa kaj če nas bo precej manj... itak na to ne moremo vplivati in vsi vemo da denarja ne bomo kr tko odpravili, "kao kaj če ne bi imeli več denarja" NE! mora priti do zloma - staro mora stran, če želimo, da novo pride na mesto... tko da vsi imamo prav... tisti, ki pravijo da bo šlo na dol in tisti, ki pravimo da bo šlo navzgor... najprej eno potem pa drugo... karkoli samo, da ne ostane   STATUS Q
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nova doba
Reply #9 - 21.10.2001 at 12:08:51
 
nova doba itak

ti magla praviš da najprej čist dol pol pa gor.
tko je napovedano, tko naj bi bilo (to je ena od možnih varijant).
kdo pa ti pravi, da ko bomo čist dol, da ne bo dol pravladal in da bomo sploh šli navzgor?

kaj pa če hočemo it gor moramo vseeno kej narest za to?
če je premalo čakat da pride megamojster na zemljo (se nam razkrije) in nas popelje v zmago beline?

kaj pa če bodo d hard wey preživeli res samo najbolj pripravljeni, res samo najbolj izpolnjeni posamezniki.
si ti med njimi?
je med nami sploh kdo ki je med njimi?

status quo ne bo ostal, saj gre navzdol!
na nas ljudeh je da preusmerimo dogajanje v drugo smer.
imho.

sicer pa ... kaj misliš da bo s simobilom ko se bo borza sesula (odpuščanje delavcev mogoče ???).
Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nova doba
Reply #10 - 21.10.2001 at 12:12:56
 
mike
vseeno bi nam lahko postal kašen link, da bi fakte človk najdu takoj ne pa linke na fakte, jest sm hitr obupal pri iskanju faktov, ki bi podpirali ali ovrgli karkoli (čeprov vem da je tesla car in da bi samo podprl to kar vem(o))

MIKE wrote on 19.10.2001 at 22:35:59:
Me je zvilo, kak model je bil ta clovek, samo za informacijo 111 patentov je prijavil! s tem dejstvom, da je imel se celo paleto hudih izumov, ki pa jih je unicil, ker clovestvo ni bilo po njegovem mnenju zrelo za to. Sicer pa, da ne bom nakladu, evo neki link:
http://www.amasci.com/tesla/tesla.html
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nova doba
Reply #11 - 21.10.2001 at 19:13:35
 
evo sm preštudiru linke od herbya in klimaxa
evo prevoda za tiste k ne štekate angleško:
www.gape.org/gapes/prispevki/2012.htm

povzetek: mudi se Smiley
jebiga
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Nova doba
Reply #12 - 22.10.2001 at 12:24:15
 
Imam vprasanja:
-kaj je to frekvenca zemlje(ce das stetoskop na zemljo in poslusas bo 12 hz? al kaj; okrog cesa niha zemlja)
-kako lahko izmerjo frekvenco zemlje?
-Zakaj se cas zaradi visanja frekvence krajsa ?
-In ce je nicelna tocka, tocka ko ni vec magnetizma in se zemlja neha vrteti, ali se ne bi po tem nacelu moral dan daljsati(ker zemlja upocasnuje vrtenje)?
-in ker vem da ne veste odgovorov na ta vprasanja, Wink me zanima ce bi blo na tej okrogli mizi v torek mozno dobit odgovore

Pa se zanimivost iz nove Aure; ena ful lustna napoved in sicer da naj bi po Hopitih(kdo so to?) 2012 se aktivirala Jupitrova atmosfera in bi imeli dva sonca (se eno modro) in ne bi blo vec noci...hudo noro
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Nova doba
Reply #13 - 22.10.2001 at 16:58:00
 
Gape
Koliko dol pa lahko še gre... (do atomske)
koliko gor lahko sploh gre... neskončno

Men gre že sedaj na gor  Grin, pa na dol, pa spet na gor, pa spet na dol, prevladuje pa na gor - tisto kar gre pa na dol pa imenujem kriza... to pa je zopet dobro a ne, ker omogoči da se problečkov zavedam, jih prediham, sprejmem in gremo naprej...

A ti res misliš, da mamo lahko nebesa na zemlji, ne da bi vsaj okusil pekel... Kriza bo tko al pa tko... kakšna bo pa je odvisno od nas... In vsaj za nekatere na forumu lahko rečem, da se trudijo... men je to dovolj in gledam optimistično se pravim, da si želim naj naj, da želim vsem naj naj

Če pa pogledamo še globalno na situacijo je tko, da sploh ne gre na dol, ampak bolj v smislu z leve proti desni... nič posebnega edino, če so zate indijci, palestinci, irci, srbi, bosanci, albanci, iračani, afričani, in ostali manj pomembni od američanov, ostalih evropejcev, določenih posameznikov...
Če oni lahko živijo v bedi, ki to sploh ni potem lahko tud jest... Ker je vse eno - a zastopiš. Sem pripravljen tut na tako življenje, upam pa itaaaaak na najboljše... in kaj to je? ???

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Nova doba
Reply #14 - 22.10.2001 at 17:25:20
 
Pustimo se presenetiti  Grin Grin Grin
Ravno sedaj ugotavljam, da sem življenje, da sem misel, da sem čustvo in še več, ugotavljam vsak dan znova, če naredim en plesek (Taiji) al pa en hokuspokus (Reiki), da se počutim bolje... Zakaj? - me sploh ne zanima in jutri je nov dan... Zame je prihodnost skrivnost... skrivnost pa je najlepša, dokler to ostane...
Če se vrnem na temo Nove dobe:

Živela Nova doba
Živela revolucija
Pa lepo prosim ne si sedaj predstavljat pod tem pojmom kri, trplenje in same izgube... Sej mamo Sai babo pa Maitrejo in še veliko posameznikov, ki že sedaj sprejemamo duh nove dobe... in ja jest, pa ti pa še milijoni drugih že sprejemamo nov način življenja...

Glede S!mobila pa... upam da bo preživel, če pa ne pa se že veselim nove službe v tvoji vasi  Wink Grin
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 7