Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13876 times)
Teslo
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 4

Kako ven?
02.10.2001 at 22:20:46
 
Vse skupaj mi nekako uspeva, da pridem do stanja popolne relaksacije in ne mislim na nič. Potem se začnejo vibracije in potem je tema. Če si rečem
"Pejd ven" ali "dvign se ven" se začnem naprezat, ker ne vem kako naj se dvignem ven iz telesa. Enako kot, da bi pračloveku dal avto in mu rekel, naj se odpelje. Avto je funkcionalen a pračlovek ne ve kaj naj naredi da se odpelje...
Potem ko se naprezam začutim telo, kako se vse mišite nekam naprezajo kot v krčih a to ni to. ni to kar hočem doseči.. Nikakor mi ne rata, da bi zavestno zapustil telo. Parkrat mi je sicer že ratalo a je bila res bežna izkušnja. V sanjah pa ni problema. V sanjah se zavem sanj in se kratek čas igram dokler se preveč ne razburim in se zbudim.
Kje so srečanja?



???
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Kako ven?
Reply #1 - 03.10.2001 at 03:17:51
 
pomojem mas problem pri fizicni relaksaciji, ker se misice, ki niso sproscene nategujejo pa trzajo, globje ko gres v trans....sam mam tud ta problem, k si lahko sam ufuram vibracije, pa mi v tistem trenutku naraste utrip pa misice zacnejo trzat, k nisem dovojl zrelaksiran....ce sem pa dovolj pa cutim, kako se premikam.....uglavnem.....preden se zacnes spuscat v vibracije moras met ze kr izkloplene zunanje percepcije...
pri izstopu si predstavlam k da lezim v vodi in plavam proti povrsju, gledam na povrsje in cakam kdaj bom pogledal iz vode
ena zanimiva tehnika je se k si predstavljas da lezis in se vrtis okoli sebe v krogu(tako kot si lahko predstavljas padanje)....vedno hitrej se vrtis in zbiras energijo v kateri od cakr in v enem trenutku se odlepis, tako da te pomojem lahko kr odnese.
nobena tehnika mi sicer se ni ratala, sam pa pr obeh najbl cutm, k se mi roke pa noge odlepjo....sam se zmer un hartbeat.....pomoje je vse sam stvar casa pa vaje
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Kako ven?
Reply #2 - 03.10.2001 at 15:42:45
 
Men to še tudi ni ratal, ampak... OSHO, pravi, da je fino 10 minut prej globoko dihat, potem 10 minut fino plesat (neki fizično delat), potem pa relaksacija. Zaradi tega, ker kako se boš zrelaksiral, če ti mišice začnejo trzat. On najprej pravi da mora biti predpriprava, šele potem relax.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Teslo
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 4

Re: Kako ven?
Reply #3 - 04.10.2001 at 00:17:39
 
Enkrat mi je ratalo ko sem bil dobro zmatran pa sem za foro rekel dej poizkusi. In sem si zamsilil eno točko nekje nad čelom in se z "rokami" po vrvi dvignil iz telesa, Enkraten filing.. kot bi pospešilo dvigalo.. Pa sem bil tako vesel, da me je takoj vrglo nazaj v telo in od takrat ne gre in ne gre.. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Teslo
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 4

Re: Kako ven?
Reply #4 - 04.10.2001 at 00:31:30
 
Sicer pa... iz odgovorov sklepam, da ste vsi poizkušali in se še vedno trudite a nikomur še ni uspelo v praksi izkusiti hoteno astralno projekcijo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Kako ven?
Reply #5 - 04.10.2001 at 01:19:22
 
jz se tud se trudim pa ucim, k me zmer prevzame nad vibracijam....sam vedno boljs, tko da je vse vprasanje casa. Mel sem pa 2 spontani projekciji, da sem iz zelo utrujenega stanja dejansko padel ven iz telesa in pogledal skoz okno in wau....od takrat mi to ne da miru...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Kako ven?
Reply #6 - 04.10.2001 at 13:24:28
 
Tesla si na pravi poti...
Ravno tako nimam še izkušenj hotene astr.proj., sem pa prebral, da pokuriš veliko energije pri takih poskusih in je dobro "trenirati" 1-krat na 2 tedna...se pravi ene vrsta maratona, kjer si nagrajen že za sodelovanje...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Kako ven?
Reply #7 - 04.10.2001 at 13:39:47
 

Verjetno tako kot pri vseh ostalih stvareh. Probati, želeti, imeti ego, vaditi, se 'v steno zaletavati', karkoli, dokler (se, ga, je) nimaš dovolj... takrat se zgodi. In potem imaš že prakso, kdaj se to zgodi in lahko zavestno SPUSTIŠ sebe ven.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kako ven?
Reply #8 - 18.01.2002 at 08:46:32
 


Da ne bodo te izventelesne izkušnje tako samevale... vam pišem, kako je bilo danes ponoči Smiley pri meni fajn. Sem se zbudila v sanjah in me je s ful hitrosto rotiralo tako kot naredijo drsalke pirueto... Bilo je fantastično. Moje fizično telo je bilo pod mano. Potem sem pa delala prevale, ampak ne več s takšno lahkoto in ker je bilo naenkrat preveč vzhičenosti me spet potegnilo nazaj v telo in sem zaspala kot polhec Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Kako ven?
Reply #9 - 01.02.2002 at 08:27:52
 
Hm... Kje začeti, da ne bom razlagala cele zgodovine (moje, seveda) Wink...

Kako ven? Zdi se mi, da je stvar dokaj enostavna, ko si enkrat zmožen se prepustiti. Da odmisliš vse tisto, kar se ti zdi realno, stvarno, vse tisto, kar te omejuje, vleče v ta svet. Da ne odmisliš samo misli, temveč, da odmisliš tudi vsa čustva in drugo "navlako". Da postaneš lupina, ki je obenem polna in prazna v smislu, da si in nisi. Težka filozofija, ha? V bistvu sem želela reči, da meni osebno je najlažje, če samo sem. Da nimam želje po odleteti, torej zapustiti telo, v glavi, temveč v srcu. Da mi je to edina želja, ki ji dovoljujem biti. Edina želja, ki v danem trenutku obstaja. Do tega pridem preko relaksacije.

Tebi osebno, Teslo pa bi rekla tole: če se postaviš v položaj, ki ti je najbolj ugoden, kjer se počutiš najbolj sproščenega že brez relaksacije, potem se pa prepustiš sebi... Meni osebno je najlažje sedeti, naslonjena na nekaj, roke na trebuhu ali pa ležati v postelji. Vem, da mi je bilo najlepša izkušnja do sedaj, ko sem poletela v svetlobo. Direktno. Kot z dvigalom. Noro dobro!...
Poskusi se spraviti v harmonijo z Enostjo - vsem, kar je bilo, kar je in kar bo. Da si dovoliš biti in obenem se zavedati povezanosti... Mogoče poskusi najprej priti do tega občutka. To je neke vrste lupina - glede na "izkušnje" se mi je zdelo tako. Potem pa greš globlje. V bistvu greš s tem tudi globlje vase. In še globlje. In globlje. In globlje... Počasi se bo tančica odgrnila, popadala bo... In sčasoma ti bo uspelo priti do svojega bistva oz. do bistva vsega. Torej do svetlobe. Ljubezni. Kakorkoli že želiš reči temu!
Prosila bi samo, da si že prej poveš, da si samo želiš to izkušnjo, da si zgolj želiš, da se ti duša nahrani, okrepi, da želiš ujeti trenutek ali dva tam. Zakaj ta prošnja? Moja sestra je odletela enkrat zaradi težkega šoka (pa malček tudi zaradi nerazčiščene preteklosti - preobilica vsega) tako "visoko", da sem imela težave, da sem jo spravila nazaj. In zdi se mi, da si tudi ti taka nežna dušica...

Dodala bi samo še tole: zgoraj napisano sem napisala zgolj na podlagi izkušenj, ki jih imam sama. Težko priznati, še težje napisati, ampak veliko je stvari, ki so se mi oz. se mi še dogajajo. Prosim, ne vzeti mojega pisanja kot neko duvanje. Sem pač, kakršna sem. In iz tega, kar sem doživela, skušam potegniti najboljše. In mogoče kdaj komu tudi pomagati...

Vsem skupaj samo še tole: pojdi naprej. Ne oziraj se nazaj. Pojdi naprej. Naj ima preteklost svoje mesto. Ne jo pozabiti. Uči se iz nje. Naj te vodi naprej! Sedanjost je itak samo trenutek, katerega sestavna dela sta preteklost in prihodnost...

*Če ti še vedno bo težko, pokliči zvezdico, da vodila te bo... Kiss
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Explorer
1
*
Offline

I wish i knew...
Posts: 4
Slovenia, Ljubljana
Gender: male
Re: Kako ven?
Reply #10 - 04.02.2002 at 01:11:49
 
Susi13.
Čemu tak vzdevek, pa ja nisi 13let stara? Če si, ti čestitam za besedilo  Smiley
 Ne razumem pa naslednjega stavka "Imela sem težave, spraviti jo nazaj..." Kako to? Ne wem kako si to mislila, ji je bilo tako lepo, da ni hotela nazaj, za to še nisem slišal, naj bi se vsak vrnu, ce bi se hotu... Lahko kaj več poveš o tem ?

Hvala...
Back to top
 

How long can u keep an open mind ?
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Kako ven?
Reply #11 - 06.02.2002 at 13:41:44
 
Explorer: imam kakih 10 let več, kot je 13... Ampak, do sedaj mi je ta številka prinašala srečo... Itak!  Wink
Bom navkljub starosti dobila pohvalo za napisano? Hahahaha...  Kiss

No, pri moji sestrici je šlo za to, da je "šla ven" zaradi šoka. Na nek način torej pod prisilo. Enostavno ji je bilo preveč in pretežko sprejeti realnost v danem trenutku. Ni zmogla. Kar je doživela, bi se lahko opisalo nekako tako: popoln mir, popolna ljubezen,... Popolnost, v kateri se duša nahrani. Popolnost, kjer je duša prosta in obenem povezana z vsemi ostalimi.
Logično se mi zdi, da si je želela ostati. Ko si v stanju, da imaš vsega dovolj, ko ne moreš naprej, ko je realnost prehuda,... Težko se je soočiti z realnostjo. Še težje jo je živeti.

Drugače pa še en odgovor, ki se nekako navezuje: parkrat sem prijateljico-ce "pripravila" do tega, da so odpotovale vase. Odklop realnega sveta, vendar obenem ostati v njem. Ves čas moraš biti prisoten pri potovanju te osebe, predvsem prvič, ko je to uspešno. Vsakdo ima neke svoje želje, ki jih želi uresničiti. In s pomočjo nekoga, je to veliko lažje.
Kako sem se spravila to početi? Ja, dobro vprašanje... Naučila sem se poslušati sebe. Delam, kar me uči srce. Nekako tako.

Še enkrat polagam vsem, ki bodo to brali, na srce: ne pozabite, da je Življenje lepo. Tudi jaz sem si dostikrat zaželela, da bi ostala v tej "popolnosti". Ker je bila v danem trenutku realnost prekruta... Toda vedno obstaja pot! Naj bo situacija kakršnakoli že, vedno se da potegniti nekaj lepega iz tega. Nauk. Šola. Moč.

***Negativa kot taka ne obstaja. Obstaja samo dojemanje pozitive, z negativnim predznakom.***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Explorer
1
*
Offline

I wish i knew...
Posts: 4
Slovenia, Ljubljana
Gender: male
Re: Kako ven?
Reply #12 - 06.02.2002 at 20:27:19
 
Susi13

Torej susi, potujes astralno ? Poznas se koga? Se kje dobivate ? Uporabljas tudi katero magijo ali samo pozitivno energijo... ? Veliko vprasanj ne ? Wink
Forum je kar dolga pot za delitev izkusenj, ali mogoče tudi ircaš ?

Že vnaprej se veselim tvojega odgovora. 8)
Back to top
 

How long can u keep an open mind ?
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kako ven?
Reply #13 - 06.02.2002 at 20:48:36
 
Quote:
Avto je funkcionalen a pračlovek ne ve kaj naj naredi da se odpelje...

Kako ,da ne ? Kremenčkovi so vedeli kako uporabljat avto Grin Grin.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Kako ven?
Reply #14 - 10.02.2002 at 22:10:49
 
Explorer... posebej zate sem si vzela čas... Wink

Popotovanja te vrste so se mi dogajala sama od sebe. Nehote, nevede. Kot mnogo drugih stvari. Če bi živela odrezano od sveta, še vedela ne bi, da je to kaj drugačnega, kot pa vsakdanje...
Ne srečujemo se, da bi potovali. Ker ni namen v tem. Vsakdo si le želi živeti bolj polno, lepše in predvsem srečnejše Življenje. Odpreti se sebi. Posledično se seveda odpreš tudi popotovanjem. Počasi si zmožen/zmožna zaznavati različne energije. Se pogovarjati z "duhci". In ...

Sem na strani vsega, kar človeku prinese nekaj dobrega. Kar da človeku misliti. Kar pripravi človeka do spremembe!
Popotovanje te vrste "uporabljam", kadar želim pomagati duši, ki želi oddih. Ki želi začutiti povezanost. Se nahraniti. Čutiti!
Ali pa, kadar želim, da dotična oseba opravi z nekim dogodkom, vzorcem iz preteklosti. Lažje je, ker je možno "poslati" dušo v točno tisti čas, ko je določena rana nastala oz. ko je bil določen vzorec narejen.

V bistvu delam, kar čutim, da moram storiti. Skušam pomagati ljudem - to mi je želja že od nekdaj - in če se to pokaže kot možnost, zakaj ne bi?

Verjetno želiš prebrati, da sem bioenergetik ali kaj podobnega. Sorry, ne znam se kvalificirati. Omejiti, kaj sem. Zgolj in samo: jaz. Nič več in nič manj.

Srečujemo se pravzaprav ja... Ampak, kot sem napisala že prej: ni to razlog. Ker itak delo na sebi prinese določen napredek tudi povsod drugje. Če sodim po sebi: bolj, ko se poznam, bolj sem dovzetna. Intenzivneje čutim. Intenzivnejše izkušnje so. Pa naj gre za potovanje, čutenje nekoga drugega,...

Vprašaš itak lahko, karkoli te že zanima! Upam, da so ti moji odgovori zadovoljivi...

Ircam... kdaj pa kdaj... redko, pravzaprav...

Imej se lepo! Ne pozabi, da ti nič in nihče ne more pomagati, če si ne boš pomagal sam... Odločitev. Prvi korak. Aktiva!

***Ujeti v sanje brezčasne lovimo minljive trenutke večnosti...***

Suzana  Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3