Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3739 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Reiki 2
13.09.2001 at 14:39:15
 
Včeraj sem prvič bil na skupinskem Reikiju in se mi je sam smejalo... S kakšno lahkoto so pogledali v moje srce in kakše vibracije sem čutil... noro... pojem božanskosti se mi ni zdel  oddaljen, pojem enosti ni samo teorija... in to me je navdalo z občutkom ljubezni smeha, z občutkom, da te ljudi poznam... da nismo tujci.
Videl sem svetlobo v šesti čakri - belo svetlobo, ki me je osvobajala vseh misli in trenutek zatem, se je ta svetloba zlila preko mene v osebo, ki sem ji delal reiki...mene pa je sam tresl, občutki so bli podobni...hmmm orgazmu? ampak bolj prefinjeni, ni me izčrpal prov nič...

Zdej to itak že vem in pišem, da sam ne bi pozabil in s samim pisanjem še ojačal zavest o tem. Nekako me vzpodbujajo taki mali čudeži...da to ni le verovanje, beg pred resničnostjo in to...

Predolgo nisem delil izkušenj, zato bi vam bil hvaležen, če napišete kj o vaših občutjih življenjske energije
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Reiki 2
Reply #1 - 13.09.2001 at 15:04:37
 
kje si to bil?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Reiki 2
Reply #2 - 14.09.2001 at 18:12:28
 
v ježicah... pri Mohorju  Grin
Sem si kr mislu, da te bo zanimal...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Reiki 2
Reply #3 - 17.09.2001 at 18:22:02
 
Ker si delil tole izkušnjo z nami, kaj pa je razlika med "skupinskim" reikiem in kakim drugim, je to redno obiskovanje nečesa (reikia) ali lohka prideš fino firbec napast.....
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Reiki 2
Reply #4 - 19.09.2001 at 17:17:56
 
firbci so zaželjeni, vsaj taki kot si ti  Wink
Fora skupinskega reikija je, da se potencira!
Pa priložnost menjave izkušnje, in prejemanje fine energije (do sedaj sem jo več ali manj samo oddajal, svoje pa sem že tok navajen, da jo bolj slabo čutim...)
Uglavnem na tem naslovu zveš use
http://www.reikidrustvo.0catch.com/drustvo.htm
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1