Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9
(Read 46580 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #75 - 02.10.2001 at 08:54:29
 

ste ujeli porocilo, da v afganistanu ze otroci umirajo od lakote? ce niste, se ne cudim, ker seveda okrog tega ni taksen halo, kot je bil zaradi WTC-ja.

z ljubeznijo,
Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #76 - 02.10.2001 at 09:05:38
 
ja sej, tko je sprogramiran, oni so bed, oni ženskam nič ne dovolijo, oni so sami teroristi, oni samo mamila delajo in od tega živijo, oni ... musliji namreč, ne samo afganistanci.
probelm je pa v hamburgerjih  Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #77 - 02.10.2001 at 09:42:22
 

pa stevilo ljudi, ki bezijo iz afganistana, miljoni ljudi brez doma.

a lahko taksno situacijo glede obvescanja povezemo s topic-om o medijih??

z ljubeznijo,
Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #78 - 02.10.2001 at 10:46:10
 
itak da, sej s pomočjo medijev programirajo, saj jih imajo pod kontrolo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #79 - 03.10.2001 at 09:38:38
 

Eno peticijo sem dobla, proti temu da bi ZDA zacele vojno. Ce koga zanima, naj mi javi. Ce pa ma kdo moznost kam na net obesit pa link semle dat pa tolko boljse. Smiley

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #80 - 03.10.2001 at 12:51:17
 
Pri teh peticijah pazite, ker je pri eni ed teh tudi en virus. Ne odpirajte exe-jev brez antivirusnega programa. Še najbolj je pošiljat čisti tekst, brez priponk... Še link na opis virusa:
http://www.symantec.com/avcenter/venc/data/w32.vote.a@mm.html

Marjana, a mi lahk pošlješ eno...
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #81 - 05.10.2001 at 09:46:43
 
Email virusa izgleda nekako takole:

Subject: Fwd:Peace BeTweeN AmeriCa and IsLaM!

Message:
Hi
iS iT A waR Against AmeriCa Or IsLaM !?
Let's Vote To Live in Peace!

Ima priponko: WTC.EXE

Ne odpirajte tega, ampak takoj pobrisite zadevo, ce so vam podatki ljubi
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: AFGANISTAN IN FLAMES
Reply #82 - 16.10.2001 at 14:25:17
 
Neko teorijo zarote sem od enga kolega slisal:
...da so antrax po posti prejeli samo tisti ki doslej niso bili tako za napade v afganistanu, torej demokratski senator, mikrosoft, casopisne hise(!->pisite za vojno!), nemcija... da so torej americani sami  poslali antrax na okoli, da bi se vecjo paniko naredil, sej je tud malo cudno da so ze pred enim mesecem govoril da bodo (teroristi) napadli z antraxom
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #83 - 16.10.2001 at 20:11:09
 
men se pr vsej tej zadevi zdi, da je blo to ze vse vnaprej neki nastiman(ze od volilne kampanije)...dejstvo je da je zelo velik % americanov mocno pod vplivom medijev in da so mediji trenutno najmocnejse orozje amerike.

1. volitve
2. zataji obvescevalna
3. cas, k je bil potreben, da so se zmigal pr napadu
4. zelo hitro po napadu je bil glavni krivec Bin Laden
5. Dokaze za krivdo Bin Ladna imajo, jih ne predajo Talibanskemu rezimu, ker naj bi to skodilo polozaju. Nevem sicer zakaj bi to blo, ker naj bi dokaz na miren nacin razresil situacijo, tako da bi sami predal Bin Ladna
6. Enkrat ponoc sem gledal eno napeto situacijo(notranji konflikt...pogovori po telefonu) na CNNu in lih slisim ful kreganja...Ok...let's settle this right here and now,...in kar naenkrat ene "digitalne" motnje, k po mojem strokovnem mnenju niso ble produkt kabelskega sistema, niti napake na satelitu....ker se nisem videl take motnje. Kot da bi tm en knof prtisnl in po nekem algoritmu prefiltreral sliko, da bi zgledala kot motnja, glas se je pa spremenil v piskajoc zvok....motnja k je se nisem videl. Seveda se je po 10ih sekundah, kolikor so trajale "motnje" ze vse spremenilo in se niso vec nikoli ponovile.
6. Anthrax
7. Bushov izraz na faci, k zgleda k da si sprot zmisluje in nateguje. Attack on America is.....ahhmmm.....New kind of Evil
8.
...
uglavnem cela zadevo zelo smrdi...sicer se pa iz zgodovine ze zlo velik naucimo

Prednosti za ameriko:
1. Policijske drzave
2. Povezava z natom
3. Pravkar sem slisal, da rusi ponujajo ameriki protistrup za anthrax
4. Vecja kontrola nad ljudmi
...

No sej lohk da je vse sam v moji glavi zrasl, k se niti ne spoznam nevemkok na politiko in priznam, da mi ameriska politika in njihov nacin zivljenja niti mal ni vsec....sam feeling mi prav, da neki zelo zelo smrdi
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #84 - 17.10.2001 at 08:19:02
 
men se že od začetka tko zdi - da ameri to sami delajo zato da imajo izgovor za napast 'teroriste', ne pa kao islam, čeprov napadajo islam, ga skušajo prikazat kot vero ki vzpodbuja nasilje, sveto vojno itd. valjda pa je ta izgovor predvsem potreben zato ker pač modeli imajo orožja kt smeti in se nimajo s kom fajtat, zato rabijo nasprotnika in kaj je lepšega kot neznani nasprotnik, ko lahko potencialno posekaš pol sveta, druge pol pa spraviš pod policijsko kontrolo. in kaj si lahko sploh lepšega zamisliš da pridobiš podporo pri ljudeh ZA protijedrski ščit, kaj sploh ???

vse je sprogramirano!

tale od bin ladna je pa sploh najbolj smešna, sej je bin laden ja njihov človk, sej so ga ja sami ustvarili - na-ključ-je?

smrdi do neba.

ustvarjajo se pogoji da raja še naprej stagnira, da ne more zmagat bela stran ... da ne pride fizično energija avatarjev v slovenijo (evropo) kjer ustvarjamo boljši svet ... klimax, ni v tvoji glavi zrasl, tko je, si samo eden redkih ki vidijo ... se upajo videt.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kolesar
3
***
Offline

Žalostil sem se, da nimam
čevljev. Ko sem šel mimo
vrat mošeje v Damasku,
sem opazil človeka brez
nog. Takrat sem nehal
žalovati in prigovarjati
usodi. SAADI
Posts: 106

Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #85 - 28.10.2001 at 16:06:20
 
Da bi Talibani sami predali Bin Ladna? ČEtudi bi dal dokaze, po islamskem pravu ne bi in ne smejo izdati ali predati nekoga, ki je tvoj gost..Mhm to je malce napačno razmišljanje, a s tem ne rečem, da podpiram Američane, da ne bo kdo zdej sodil tako kot Bush: ker nisi z nami si proti nam... Samo ugotavljam de facto dejstvo,ki obstoji. Da so si sami naštimal, tko kot je bilo govorjeno, da so tisti posnetki bo napadu na WTC, mislim na posnetke srečnih obrazov irancev etc, bili uporabljeni že od prej.. Ni vse sveta resnica kar piše na netu tudi ne kar piše v časopisu ali kar nam mediji na splošno povedo. Problem današnjega človeka je tudi, pomanjkanje kritičnosti in preverjanja dejstev. PA s tem ne rečem, da pojdi v Afganistan pa preglej ... Presodi pa vendarle, ker je resnica vedno nekje vmes, ne eni ne drugi niso pa ne angeli ne hudiči, so le ljudje, vsak od nas je pa oboje.Smiley
Back to top
 

Ozri se na lastno srce in svoje misli-&&so samo tvoje in nihče ti jih ne more vzeti..&&Zato hodi, zato se ne vdaj../kolesar/&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #86 - 29.10.2001 at 09:07:21
 
ok ker nam manjka kritične presoje in to, nam pa ti kolesar povej kje v tej sivini leži resnica; točno.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kolesar
3
***
Offline

Žalostil sem se, da nimam
čevljev. Ko sem šel mimo
vrat mošeje v Damasku,
sem opazil človeka brez
nog. Takrat sem nehal
žalovati in prigovarjati
usodi. SAADI
Posts: 106

Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #87 - 29.10.2001 at 22:42:24
 
He tole sm ti navedel:ker je resnica vedno nekje vmes, ne
                         eni ne drugi niso pa ne angeli ne hudiči, so le ljudje, vsak od nas je pa oboje." pa očitno nisi dojel..Ali pa nisi hotel, tvoja stvar. ČAsi, ko so nas učili slikat črno belo, na dobre in slabe, na junake in izdajalce so minili.. No ja se bom popravil naj bi bilo tako. PA očitno ni. V zgodovini prijatelj boš rekel je vse de facto jasno, tko in tko in tko je v nekem trenutku bilo in amen. Gledanje izpred 20 , 30 let, ki pa danes ne zdrži več. Globalno gledanje gleda še vse okoli..NA eni in drugi strani.. Bilo bi dobro če bi si ogledal kako discovery oddajo, morda boš potem našel formulo za odkrivanje resnic, točno prijatelj, ti in jaz sva pa kolikor vem le subjekta in gledava, oziroma naj bi gledala s subjektivno kritiko, ki pa ni čista objektivna resnica, lahko se ji le približuješ... NEkam zahteven si od mene Ti povej: kaj pa če bi sam razmislil? S to zahtevo si podoben otroku v vtrcu TI mi zaveži čeveljčke, ko pa dobro vemo da si jih zna sam...PA brez zamere... Ni vse zlato in tudi vino je najprej motno preden se usedlina posede na dno, da postane čisto vino. Razmisli!
Back to top
 

Ozri se na lastno srce in svoje misli-&&so samo tvoje in nihče ti jih ne more vzeti..&&Zato hodi, zato se ne vdaj../kolesar/&&
 
IP Logged
 
kolesar
3
***
Offline

Žalostil sem se, da nimam
čevljev. Ko sem šel mimo
vrat mošeje v Damasku,
sem opazil človeka brez
nog. Takrat sem nehal
žalovati in prigovarjati
usodi. SAADI
Posts: 106

Gender: male
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #88 - 29.10.2001 at 22:46:21
 
očitno tole meni nekej nagaja de ne morm tko odposlat kot sm želel pa dobro..He tole sm ti navedel:ker je resnica vedno nekje vmes, ne  eni ne drugi niso pa ne angeli ne hudiči, so le ljudje, vsak od nas je pa oboje." pa očitno nisi dojel..Ali pa nisi hotel, tvoja stvar. ČAsi, ko so nas učili slikat črno belo, na dobre in slabe, na junake in izdajalce so minili.. No ja se bom popravil naj bi bilo tako. PA očitno ni. V zgodovini prijatelj boš rekel je vse de facto jasno, tko in tko in tko je v nekem trenutku bilo in amen. Gledanje izpred 20 , 30 let, ki pa danes ne zdrži več. Globalno gledanje gleda še vse okoli..NA eni in drugi strani.. Bilo bi dobro če bi si ogledal kako discovery oddajo, morda boš potem našel formulo za odkrivanje resnic, točno prijatelj, ti in jaz sva pa kolikor vem le subjekta in gledava, oziroma naj bi gledala s subjektivno kritiko, ki pa ni čista objektivna resnica, lahko se ji le približuješ... NEkam zahteven si od mene Ti povej: kaj pa če bi sam razmislil? S to zahtevo si podoben otroku v vtrcu TI mi zaveži čeveljčke, ko pa dobro vemo da si jih zna sam...PA brez zamere... Ni vse zlato in tudi vino je najprej motno preden se usedlina posede na dno, da postane čisto vino. Razmisli!
Back to top
 

Ozri se na lastno srce in svoje misli-&&so samo tvoje in nihče ti jih ne more vzeti..&&Zato hodi, zato se ne vdaj../kolesar/&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: AMERIKA IN FLAMES
Reply #89 - 30.10.2001 at 09:01:01
 
ok no
naj ti bo
sivine praviš ... ena sivina je bolj bela, ena pa bolj črna, in če stvar poenostaviš (da lažje raz-um-eš) pelje bolj črna sivina v temo, bolj bela sivina pa v svetlobo - luč.
hec pa je samo v tem kam hočeš it - al v temo al v luč. po drugi strani pa, ko se pogovarjamo o amerih in na drugi strani muslimanih je vprašanje kam kateri grejo (kam jih kdo rine), seveda lahko še vedno rečeš da v sivino, ampak v sivini smo, ta sivina ni gut, iz te sivine moramo it ven ... in gremo ... kam nas ameri peljejo, v luč ali v temo. to je tukaj vprašanje.
da mi razlož sm reku zato ker si napisu da nam manjka 'pomanjkanje kritičnosti in preverjanja dejstev' in seveda sm mislu da tebi tega ne manjka in nam boš povedu kaj je hec vsega tega ... da ne rečem ... tko kot pravijo na 2012 varijanti:

Zavedajte se, da so mediji kontrolirani s strani maloštevilnih. Uporabite vso svojo bistroumnost. Iščite skrite zapise (berite med vrsticami).
Zakaj vam je ta informacija bila posredovana?
Kaj je 'njihov' pravi namen?
Ali je to primer 'problem-reakcija-rešitev'?
Ali 'oni' ustvarijo problem, da potem 'mi' reagiramo in zahrevamo rešitev, 'oni' pa nam ponudijo njihovo rešitev?
'Rešitev' je ponavadi tisto, kar so 'oni' hoteli že na začetku.

Zapomnite si, skoraj nič se ne zgodi naključno. Skoraj vsi 'dogodki' so načrtovani s strani kakšne agencije ali podobno. Neglede na vse to - zelo razburljivo je živet v tem času!

cel text je pa klele:
http://www.gape.org/gapes/prispevki/2012.htm

sicer pa polemike je že kar malo manjkalo Wink
zamera ni sploh ... če bi vsakemu ki se ne strinja z mano zameru, bi že raka dubu  Wink Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9