Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 22609 times)
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Rugelj - odnosi med spoloma
Reply #45 - 03.11.2004 at 09:46:13
 
hopla. to, da so naša čustva največji vznik ljubezni in da so najžlahtnejši del nas samih, pa jaz napišem. ravno to, kaj čutim in na kakšen način me dela človeško. kaj občutim ob določeni stvari in na kakšen način, je odslikava mene same. enkratne in neponovljive osebnosti. šele, ko ti izdam vso skrivnost mojih čustev, boš v biti spoznal mene. prej ne. kako torej pišete, da so manjvredna naša čustva in povzdigujete razum do višav. ne bo držalo. čustva so vznik ljubezni in ne razum. kaj torej?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: Rugelj - odnosi med spoloma
Reply #46 - 11.03.2005 at 18:29:45
 
Čiao!
Moje mišljenje se pa kar ujema z njegovim, predvsem v tem, da imamo vsi takšne ali drugačne probleme v odnosih, vsi smo ranjene duše in se še kar naprej skrivamo in svoje težave in neozaveščene dele sebe projeciramo v partnerje. Da bi bili odnosi zdravi, moramo najprej pozdravit sebe, kar pomeni se realizirat na vseh področjih, ki so za posameznika pomembna. Meni to pomeni zadovoljstvo v odnosu do sebe in drugih, kar pa itak ni možno dokler mamo področja kjer smo pogoreli. Vsak pri sebi ve kje ima manko in kaj lahko popravi,da bo zase dober in se bo cenil.
Njegov pristop je zelo pomemben, ker njegovi pacijenti niso bili sposobni v sebi ustvarit avtoritete, jim jo trenutno nadomešča on. Ko bodo zmogli sami on ne bo potreben. Bodimo iskreni kolikokrat nam manjka ta del sebe, ko bi radi kaj spremenili!
Za ženski del populacije pa naj bi predstavljal pozornega očeta, ljubečega in hkrati močnega.
Če bi v otroštvu imele takega očeta, nebi sedaj življenje živele iz takrat pridobljenih bolečin in nadaljevale borbo z vsemi partnerji....seveda ne tega posplošit na vse.
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Rugelj - odnosi med spoloma
Reply #47 - 06.12.2005 at 11:53:02
 
TheONE wrote on 06.12.2005 at 08:43:42:
in rugelj ima v vecini prav le pristop napacen....in ce bi zenske potegnile iz njegovih besed par drobcev tistega kar govori bi ce ne drugega bilo veliko manj locitev



evo, s tem se pa še jaz strinjam! Grin Wink
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Rugelj - odnosi med spoloma
Reply #48 - 09.12.2005 at 21:14:54
 
Nekatere stvari pri Ruglju so mi v redu, nekatere mi niso. In kot si rekel, če bi vsak( ne samo ženske) potegnil iz njegovih besed par drobcev in jih uresničil v svojem življenju, bi bilo manj ločitev. Tako kot bi se to zgodilo, če bi ljudje pobirali drobce tudi pri drugih, ki imajo kaj pametnega za povedat.
Lepo se imej. Smiley
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Rugelj - odnosi med spoloma
Reply #49 - 13.12.2005 at 17:41:00
 
Pa ti iz mojih... Grin Grin Grin(sem namreč mnenja, da se ti lahko več naučiš od mene kot jst od tebe, hahahaha Wink Wink-predvidevam, da ti misliš obratno...(ne me preveč resno jemat...mal pa že...)
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
cornelius
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1

Re: Rugelj - odnosi med spoloma
Reply #50 - 11.01.2006 at 07:18:24
 
vidim raznolika mnenja ampak vsem je skupno nekaj...
Rugelj je razpoznaven in ni ga slovenceljna ki ne bi vedel kdo dejansko je Rugelj: Torej načelo any publicity is a good publicity v njegovem primeru veliko povedo.

Zadeve ki sem jih preletel bom zdaj malce pokomentiral:
- zasledil sem zasmehovanje ker ne najde naslednjika...res je pa kako lahko takoj to označite kot nekaj čudnega. To je njegovo življensko delo, to delo počrpa celega človeka. Ta človek gara v temu 16ur na dan - ostalih 8 spi. Torej kdo pa je pripravljen od mladih doktorjev celo življenje posvetit nevrotikom, alkoholikom... - NIHČE torej tukaj odgovor zakaj naslednjika ni in ni

- njegove izjave so posledica mišljenja ki sem ga zgoraj napisal -četudi ga ljudje obsojajo in vlečejo po časopisih je Rugelj dejansko tisti za kterega vsak še iz tako zabačene Slovenske luknje ve kdo je - to je pa zanj najpomebnejše - brezplačni marketing in PR.

in nenazadnje - če prebiram neko motivacijsko knjigo ali pa nekaj smernic po katerih naj delam zato da bom uspešen bom iz te knjige pobral določene zadeve ki mi pašejo ne pa VSE - tako poberite najpomebnejše kar je za vas iz Rugljeve prakse in gasa svojo pot naprej...

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
aisha(Guest)
Guest




Re: Rugelj - odnosi med spoloma
Reply #51 - 03.02.2006 at 16:29:06
 
Rugelj-vsekakor osebnost in "spužva", v pozitivi!!!!, da ne bo pomote!, izkušenj!!!in znanja!!Smiley
Po mojem mnenjo je zanaliziral odnose med spoloma do potankosti, pri tem se je učil kot prvo iz lastnih izkušenj, izkušenj drugih in teorij!!!
Vsekakor je smiselno upoštevat tiste nasvete..., ki so najbolj primerne za vsakega posameznika!
Lp!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4