Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 21378 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Kristali
25.08.2001 at 12:58:01
 
Kakšne so vaše izkušnje z kristali?

Včerej sem sam kupil hematit, ga očistil v soli in ga programiral. Poskušal sem ga v roki začutiti in daje nežne vibracije.
Ampak celo noč nisem mogel spati do 5 zjutrej, zdej sem pa mal nataknjen al zard premalo spanja ali zato ker nosim kristal. Isto se je zgodilo frendu da ko je kupil kristal ni spal do jutra...

Pa se to: KRI, KRIstus, KRIstal, KRIšna..
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kristali
Reply #1 - 25.08.2001 at 13:54:48
 
s kristali samo pozitivne izkušnje, edin če si premočnega kupiš, če pustiš da ga kupi ego namesto intuicija.

kaj si mu pa 'vprogramiru'

a to ga nosiš okrog vratu, tisti ponavadi niso bogvekako čisti, boljši so uni kamni in to za v žep.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Kristali
Reply #2 - 25.08.2001 at 14:46:43
 
Je spoliran kar verjetn ni lih v redu,
izbral sem ga pac da sem ga izbral al je bla intuicija al ego ne vem, no sele ko sem izbral sem prebral za kaj je dober pa je bil za oci (mam ocala) in da deluje pozitivno spodbudno  

na to sem ga tud sprogramiru pa ne vem ce je to uredi da je za dve stvari hkrati
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Kristali
Reply #3 - 25.08.2001 at 15:54:29
 
Kristali različno vibrirajo glede na svojo gostoto. Glede na to jih lahko tudi programiramo - ko se spustimo v alfa stanje v možganih, to je na frekvenci 8 MhZ, takrat smo na valovni dolžini kristala in takrat se lahko z njim "pogovarjamo" ali kot rečemo, programiramo.
Kristali delujejo tudi ugodno na čakre, na primer smaragd, ki je zelen, deluje ugodno na zeleno čakro. V zvezi z delovanjem na čakre je treba povedati, da da jih aktivirajo kristali tako, da jih spodbudijo - ognjeni (citrin) ali umirijo (opal - voden). So kristali z elementi zemlje (hematit) zraka (samragd) ognja (citrin) vode (turkiz) in kombinacija (opal - voda zemlja). Najbolj univerzalen pa je kamena strela.
Za vsako bolezen naj bi bil specifičen kristal, sam deluje samo s 5% močjo, če pa ga programira npr.
Bioenergetik pa ga lahko poveča tudi do 70%.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Kristali
Reply #4 - 25.08.2001 at 18:00:03
 
Izkušnje imam z ametistom, kameno strelo in rožencem
Ametist:
Ko sem izvajal reiki na kristalu u ta prvo, k se ga da baje očistiti na ta način, me je tok izmučil, da sem šel samo spat sred nedelje popoldne. Imem sem globoke sanje in se orenk spočil.
drugače pa ga uporabljam za globoke meditacije...ali pa če imam težave s spancem- res deluje.

Kamena strela:
Priporočam za vse v zvezi z zdravjem

Roženec:
Slabe izkušnje... Odprl mi je srčno čakro, tko da sem se zaljubil v vsako punco, ki me je lepo pogledala. Priporočam previdnost in predlagam, da se kupi pri nekomu, k res obvlada kristale...
Aja pa še zgubil sem ga zlo hitro...
mislim da ga je kupil ego...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Kristali
Reply #5 - 25.08.2001 at 19:24:26
 
To maš pa prav, kar se roženca tiče, se je meni enako zgodilo.
Ampak kvarčno zvezdico kamene strele sem pa morala snet, meni je pobirala energijo, pa ne vem zakaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Kristali
Reply #6 - 26.08.2001 at 16:49:02
 
Verjetno je mal "umazan". Lahko pa ga očistiš, kot je gape povedal ali pa če ga daš komu k se z reikijem ukvarja... Wink
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Kristali
Reply #7 - 26.08.2001 at 20:18:12
 
http://www.comtron.si/kristali/csk_kako_izbiramo_in_vzdrzujemo_kristale.htm

za čiščenje...je pa tud možno, da ima negativno energijo. Na tistem naslovu je vse razloženo...

Herby
drugače pa je še KRItika, KRIminal, sKRIti, KRIčati, KRIviti...nevem kaj bi to blo
...

kar se tiče  hematita, pa nj bi imel pozitivne lastnosti... preberi si na gornem naslovu o poz.$neg. kristalih
Sam lahko rečem, da sem kr nekaj časa potreboval, da sem se prilagodil kameni streli, ker je zelo močna...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kristali
Reply #8 - 27.08.2001 at 09:54:27
 

Meni je bioenergeticarka sprogramirala kristal za v sluzbo, bi naj nevtraliziral negativno delovanje racunalnika, ki mi baje ful energijo pobira.

Saj ne vem al dela al ne, ampak ga kar mam tule pri racunalniku... Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kristali
Reply #9 - 27.08.2001 at 11:57:35
 
če še ne vsete je tole tukaj o kristalih:
www.gape.org/gapes/prispevki/mockristalov/index.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Kristali
Reply #10 - 08.11.2001 at 20:56:26
 
Ja dragi moji, zakaj me pa niste opozorili na ta link, ko sem spraševala o kristalih.
Sam neki ne razumem. Zakaj naj nebi bilo fajn če ga nosiš okrog vratu?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kristali
Reply #11 - 22.02.2002 at 10:48:43
 
Minerali in kristali
AKVAMARIN
AHAT
AMETIST
AVENTURIN
BISER
CITRIN
DIAMANT
FLUORIT
GRANAT
HEMATIT
JANTAR
JASPIS
KALCEDON
KAMENA STRELA
KARNEOL
KORALA
LAPIS LAZULI
MALAHIT
MESECEV KAMEN
MOLDAVIT
ONIKS
OPAL
PERIDOT ali OLIVIN
PIRIT
ROZEVEC
RUBIN
SAFIR
SERPENTIN
SMARAGD
TOPAZ
TIGROVO OKO
TURMALIN
TURKIZ
ZAD
njih opisi in to ...
http://www.lunin.net/nasveti/kristali.asp
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Kristali
Reply #12 - 22.02.2002 at 11:18:26
 
mogoče še to: pomembnost kristalov pozna industrija: kvarčni kristal (kamena strela) je prisoten v vsaki kvarčni uri, v PCju menda tudi. Povsod tam, kjer se zahteva natančnost frekvenc (vibracij, nihanj).
Zaradi vgrajenih kristalov ponoči ure ne bi smeli imeti na roki itd: da se naše telo odpočije od tujih vibracij. Zato imajo ponavadi začetniki tudi težave s kristali, če jih dajo na telo takoj za več ur.

Le zakaj so bile včasih in pa seveda tudi danes krone vladarjev natrpane z dragulji, diamanti itd: to so kristali, ki vplivajo na modrost oz. odpirajo višje čakre (temensko). So že vedeli, zakaj.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Kristali
Reply #13 - 22.02.2002 at 12:45:32
 
mislim da so vedeli mnogo  več...kot vemo mi sedaj...pa mislim, da še vedno obstaja mnogo znanja, ki pa je na žalost na  voljo le posaameznim prebivalcom tega planeta...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kristali
Reply #14 - 22.02.2002 at 13:26:00
 
NA ŽALOST ... zato smo pa mi kle   Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3