Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 21385 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Katera voda je dobra
Reply #15 - 26.03.2002 at 10:10:48
 
Petra. wrote on 26.03.2002 at 01:47:56:
Torej ni rešitev v kozarcu.
Ali veš morda kako je s pitno vodo v Lj.?
No, saj je morda bolje, da sploh ne vem, ker si tako mislim, da kvaliteta iz leta v leto pada.

vse je v glavi, ne v kozarcu, ne v vodi, v glavi, voda in kozarec sta samo pripomočka, glih tko kt je biolaser pripomoček, noben pa ne more nadomestit misli.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Katera voda je dobra
Reply #16 - 26.03.2002 at 11:27:53
 
Kr nisem bral tega topica k nas vsak dan filajo s temi stvarmi na faxu, pa vseen: voda v lj je kul (vsaj tako doktorji na inštitutu zatrjujejo) morda je edino malo povišana količina nitratov, vse skup pa naj bi blo v mejah normale. Uredu pri lj vodovodu je še to da voda ni klorirana ampak ozonirana
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Katera voda je dobra
Reply #17 - 26.03.2002 at 12:53:45
 
mah ja
je v mejah normale
ni pa 'živa', ko se voda pretaka po okroglih ceveh namreč umre ... če bi tekla po kvadratnih bi blo boljš ... še boljš pa bi blo če bi pritekla do hiše po strugi ... živa je takrat ko ima desnosučno energijo ... orientacijo ... drugač pa ... tud mrtva voda je boljša kot gazirane smeti ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Katera voda je dobra
Reply #18 - 26.03.2002 at 13:04:54
 
Quote:
Zdravo.
Slovenija je poplavljena z nešteto vodami v steklenicah. Mene pa zanima sledeče: katera vodo iz plastenke naj se pije? Človek namreč pride v trgovino in vode ima preko glave. Vsi pišejo neke raziskave na nalepkah a mene zanima bistvo:  KATERO?
LP
Boo Ruth


Borut!

Po moje je odvisno v kaj si preprican, v kaj verjames.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Katera voda je dobra
Reply #19 - 26.03.2002 at 13:07:17
 
gape wrote on 26.03.2002 at 10:10:48:
vse je v glavi, ne v kozarcu, ne v vodi, v glavi, voda in kozarec sta samo pripomočka, glih tko kt je biolaser pripomoček, noben pa ne more nadomestit misli.



Lej primer Gape.  Imam se mocnejsi znak kot je tisti na kozarcu. Ves kaj se je zgodilo, ko ga je nekdo, kije zelo senzibilen uporabljal tri dni.  Izgubil je vse sposobnosti zaznavanja, seinsitivnosti, intuicije. Je vse v glavi?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Katera voda je dobra
Reply #20 - 26.03.2002 at 13:09:31
 
ja
če ni v moji je pa v ostalih ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Katera voda je dobra
Reply #21 - 26.03.2002 at 13:11:21
 
Kva mamo se dost u glav?   Grin  Sibam se mal delat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #22 - 26.03.2002 at 13:45:42
 
gape wrote on 26.03.2002 at 12:53:45:
ni pa 'živa', ko se voda pretaka po okroglih ceveh namreč umre ... če bi tekla po kvadratnih bi blo boljš ... še boljš pa bi blo če bi pritekla do hiše po strugi ... živa je takrat ko ima desnosučno energijo ... orientacijo ... drugač pa ... tud mrtva voda je boljša kot gazirane smeti ...


Enkrat sem dobila en nasvet, da živo vodo dobiš tako, da vodo preliješ 17 krat iz kozarca v kozarec, in takoj popiješ, in tako 3 do 4 krat na dan. Nisem sprobala, mogoče pa kdo drug o tem kaj ve ali kaj slišal?

Drugače sem pa nekoč slišala za eno raziskavo, kjer kvaliteto vode niso določali na osnovi analize, ampak tako, da so v vsako vodo postavili kaliti čebulo, nakar so vidli, v kateri vodi čebula najbolje kali (ali nekaj takega, točno se sedaj ne spomnim, ne me držat za besedo, nisem nič biologa!). In če se prav spomnim, je bila najboljša vodovodna voda, od vstekleničenih pa Julijana.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Katera voda je dobra
Reply #23 - 26.03.2002 at 15:20:27
 
Valentinaa wrote on 26.03.2002 at 13:45:42:
Enkrat sem dobila en nasvet, da živo vodo dobiš tako, da vodo preliješ 17 krat iz kozarca v kozarec, in takoj popiješ, in tako 3 do 4 krat na dan. Nisem sprobala, mogoče pa kdo drug o tem kaj ve ali kaj slišal?

tko jo 'oživiš', prana jo oživi
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Katera voda je dobra
Reply #24 - 26.03.2002 at 22:08:33
 
Ja, mi ta sistem uporabljamo za čiščenje svoje notranjosti negativnih energij.
Sicer pa ne morem vsakih dva deci 17xprelivat. To uporabljam samo takrat, ko čistim.
Ja, očitno smo vsi skupaj kar nepodkovani v tej smeri. Svet in komercializacija-globalizacija nam lahko vtakne v usta karkoli: če mesa in alkohola ne, pa kakšno zanikrno vodo.
Bljak, bruh, smurf, ...........
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Slavko
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: Katera voda je dobra
Reply #25 - 01.04.2002 at 01:51:37
 
Vsaka voda je dobra, če se jo da očistiti po metodi G-ALFA 1,2,3,4.

Najboljša je deževnica gledano z BIOkibernetskega vidika.  Več na moji spletni strani naslednji teden. Pravkar teče seminar na to temo. Podrobnosti seminarja so na spletni strani: www.ati-e-import.si.

O Vaših vprašanjih pa drugič. So izredno zanimiva. Jutri oz. danes imam razgovor na TV ob 20:00. Če bodo dobra vprašanja  bodo tudi dobri odgovori.

Malo sem prebrskal tudi Vaša cenjena mnenja. Bom na vse odgovoril, samo rabim več časa.

S spoštovanjem Slavko Gorenc

Opomba: Dolga sem razmišljal, če bi sploh kaj objavil , do česar sem se dokopal zadnjih 10 let. So res šokantne, pa zelo enostavne zadeve.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Katera voda je dobra
Reply #26 - 01.04.2002 at 07:21:42
 
g.Slavko.
DOBRODOŠLI na forumu, ki prav kliče po sodelovanju z vaše strani. Ja, ko je Andres ponudil že v preteklosti link do vaše strani, smo bili vsi presenečeni nad vašo tehnologijo. In verjetno ste si prebrali tudi vprašanja, ki so se nam nakopičila. Andres je poizkušal sam odgovarjati vendar normalno ni znal odgovoriti vse, saj kljub znanju ne obvlada niti približno teme, kot to zna prav sposoben avtor, VI... Slavko.

No, sedaj ste tu in to je najbolj važno, saj imamo priložnost sedaj kontaktirati z vami kot z edinim sposobnim in sploh edinim absolutnim lastnikom BK znanja.  

Osebno sem ponosen na to.

Z veseljem bom vpijal vaše razlage iz prve roke.

S spoštovanjem do vaše BK.

Iz srca vam želim prijetno bivanje na tem forumu.

Ah, spet sem prehitel Andresa. Oprosti mi še enkrat.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Katera voda je dobra
Reply #27 - 01.04.2002 at 13:19:44
 
res lepo pozdravljen med nami slavko

tole na TVju bo kje ... na studiu city mogoče?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Katera voda je dobra
Reply #28 - 01.04.2002 at 22:19:44
 
no sm gledu studio city, in me slavko ni kaj dosti navdušil, morm rečt. upam da se bo na forumu bolje odrezal ...

bom pa napedenu en thread za najboljšo slovensko oddajo na slovenskih televizijah in predlagu studio city za nagrado.

sicer pa biokibernetika thread je klele:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Katera voda je dobra
Reply #29 - 01.04.2002 at 22:26:58
 
Kaj te ni prepričalo pri njemu. Kaj je skrenil iz bistva ali ni znal po domače povedati za kaj se gre?
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4