Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 25537 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Barkley
24.10.2001 at 14:45:40
 

Spet sem v postni predal dobila informacijo o samanski delavnici Barkleya.

Zanima me, ce je kdo ze bil na tej zadevi in ce lahko poda kaksne osebne izkusnje?

Hvala,
Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Barkley
Reply #1 - 26.10.2001 at 10:18:16
 

Pomagajte, ze tretjic sem pred isto odlocitvijo! Smiley (no, moj fant meni, da mi bo tako ali tako avto povedal, ali sem ze pripravljena za to, ali ne Cheesy )

A vsaj kdo pozna koga ki je bil na zadevi, pa bi bil pripravljen kaj povedat? Wink

Z ljubeznijo ,
Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
U
Guest




Re: Barkley
Reply #2 - 26.10.2001 at 10:32:18
 
Bila je kolegica. Odštela cca. 50000 sit, na delavnici super, nekaj naslednjih dni tudi, potem pa spet vse po starem.
1. nihče (pa če ime zveni še tako imenitno) ne bo naredil nekaj namesto tebe,
2. vse in to čisto vse delavnice, ki so new agejevske so absolutno predrage,
in
3. čisto vse kar rabiš je v tebi in to popolnoma brezplačno.

LP, U
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Barkley
Reply #3 - 26.10.2001 at 11:12:59
 
se strinjam popolnoma z urbanom
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Barkley
Reply #4 - 26.10.2001 at 11:26:52
 

Quote:
Bila je kolegica. Odštela cca. 50000 sit, na delavnici super, nekaj naslednjih dni tudi, potem pa spet vse po starem.
1. nihče (pa če ime zveni še tako imenitno) ne bo naredil nekaj namesto tebe,
2. vse in to čisto vse delavnice, ki so new agejevske so absolutno predrage,
in
3. čisto vse kar rabiš je v tebi in to popolnoma brezplačno.

LP, U



Zakaj pa je bilo potem spet vse po starem?

1.
Vsak pa lahko naredi nekaj tisto, kar je le on, saj le vsi oz. vse je ENO.

2.
Predrage niso za nekoga, ki je pripravljen plačati. Denar je tudi energija.

3.
To je res. Vendar dokler se tega končno ne zaveš, pa plačuješ (kakorkoli že to je)...



Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Barkley
Reply #5 - 26.10.2001 at 12:22:57
 

Se dobro da sem tvoj prejsnji post prebrala, preden si ga zbrisala, ker si imela cisto prav. Kot vedno zadnje case, se bom prepustila. Smiley Ampak vcasih se pac vprasam, ce je to to.

Bega me, zadnje case se vedno bolj zavedam, kaj je narobe in kako bi moralo biti, ampak nimam moci, da bi zadeve spremenila, oziroma zdi se mi, da vedno bolj grem v nasprotno smer.

Pri Barkleyu me pa najbolj vlece magicna beseda 'bobnanje'. Wink

Z ljubeznijo,
Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Barkley
Reply #6 - 26.10.2001 at 12:40:52
 

Wink

Saj bo. We're in the same...
Back to top
 
 
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Barkley
Reply #7 - 02.11.2001 at 08:27:15
 
jaz grem.
mogoče pa bo to koristno porabljen denar.
če tip naredi atmosfero, v kateri lahko kaki vzorec osvobodiš in odpustiš, je to OK. naredit pa tako moraš sam. on samo pokaže tehniko in odpre kanal energije določene frekvence. in dokler tega ne bom znal sam.... bom pač plačeval lekcije.
šamaniem pa indijanci pa to pa me že od uvek tak privlači da...grem in povem kako je bilo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Barkley
Reply #8 - 05.11.2001 at 18:38:48
 
Evo vem, da je naslov Barkley... ampak tema je zeloooo podobna na delavnici Preboj... in kaj lahko povem...da je kulj, je pa res da moraš biti pripravljen, ker delo ki ga opravijo oni je veliko samo če...
same tehnike so verjetno podobne in njihov namen je v glavnem regresijski, torej da ozavestiš tisto foro(masko) k te muči... sta dobra, celo zelo dobra terapevta, ki vesta kdaj je treba nehat...njuno znanje je raznoliko in obširno...kj tazga še nisem videl pr nobenmu...aja glede objektivnosti pa samo tok, da je bla to moja prva delavnica...nimam s čim primerjat...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Barkley
Reply #9 - 12.11.2001 at 08:50:42
 

Beno, a bos kaj povedal? Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Barkley
Reply #10 - 13.11.2001 at 12:39:35
 
ja bom. samo sem čakal da mine super tedn.
na delavnici je blo meni hudo za umret. znoj, mrzle roke, napetost, kup vzorcev,tresenje,krči,jok, močne energije. nič se ni dalo raz-umet, kaj sploh delamo, vse je blo v enem transu, tip je deloval na vsakega malo, ko pa je čistil kak konkreten vzorec nakomu, so to zelo občutili tudi lastniki podobnega vzorca (mene je metalo in teslo, krči). seveda povejo, da se proces nadaljuje, in da se vzorci čistijo še kasneje, kar pa ni prijetno,če ne veš za kaj se gre. jaz sem rabo več dni po delavnici da sem dojel, kaj smo sploh delali (zaenkrat še moram vse analizirat), čeprav se raz-umsko ne da raz-umet.
tip je naučil telo kaj naj dela v procesu, razum pa
tu nima kaj iskat. energije poskrbijo za vse. roke delajo same. v nedeljo sem čistil kolega nekih vzorcev, pa je v transu videl kip svobode v oranžni (ognjeni) svetlobi. včeraj je strmoglavilo letalo.
dolgo sem iskal in bil razočaran. prvič čutim kaj hočem in prvič vem to je to. čeprav nobena tehnika ni edina, ni vse za vsakega, in vse pri vseh tudi ne deluje. to kaj te vleče, pa je treba poskusit.
aja denar: če ti nekaj spremeni kvaliteto življenja,
denar.....ni pomemben.
ps. prevajalka je rekla, da smo v dveh dneh naredili več kot prejšnja skupina na profesionalnem seminarju v šestih dneh. mogoče je pomembno tudi kakšni ljudje pridejo in kakšni skupinski vzorci se čistijo. če koga kaj konkretno zanima pa naj vpraša  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Barkley
Reply #11 - 16.11.2001 at 16:13:32
 

super. Smiley

seveda mene se vedno in se vec zanima:

1. kako vam je cistil vzorce, kaj je pocel (fizicno, psihicno)

2. pa seveda uporaba bobnov. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Barkley
Reply #12 - 21.11.2001 at 14:12:23
 
v bistvu je bil moj ego dvakrat  kurcan, ker se ni sprijaznil z tem, se ne da razumet enih stvari, pa je vseeno spraševal kaj se dogaja, posebaj ker mi je bla kriza vsaj prvi dan delavnice. zdaj sem malo prespal, in sem dojel ene stvari, tako, da se bom malo razpisal. najprej ozemljitev v center zemlje in obenem povezava z centrom vesolja (v takem stanju bi po moje mogli bit stalno in avtomatsko)
model se je povezal z višjim jazom (svojim), 20 metrov nad sabo, ki je tako mali   .   ,da obsega vse vesolje. probaj to začutit ha ha ha. potem je zadevo (svoj višji jaz, ki ga je povezal z našimi višjimi jazi) pripeljal dol z gibi roke. gre tudi brez. tu se začutijo blokade na partnerju s katerim smo delali.  potem je nekaj migal z roko (ena je prostorska, ki naredi prostor okoli vzorca, druga je kirurška, ta jemlje vzorce ven iz telesa in avre, kjer pač so in ga z tleskom prstov poslal v maloro (tja. v trenutek, ko se je odcepil od svoje celote. če je umazan ga pa malo očistiš in ga potem pošlješ   domov) včasih je občutek, da moraš nekaj vrniti osebi ali vpihniti nazaj. takrat to (ponavadi na začetku ne veš kaj je, veš samo kaj z tem storiti) očistiš vzorcev in druge "svinjarije" in vrneš (ali z roko ali pa je močan občutek da moraš vpihniti). implanti so malo bolj zajebani ker so v parih (ponavadi) in jih je bolj zajebano odstranjevati. to se dela z ploskom (tlesk in plosk samo odkodirata povelje kaj se mora zgoditi. tlesk pošlje nazaj, plosk pa: skreiraš antimaterijo v drugi roki, in, ko ploskneš zadeva se izniči). pri tem ne misliš. stvari se dogajajo same. misliš lahko kaj druga (kaj boš jedo za kosilo) telo pa dela (živalski jaz, meni ja bližje izraz elementarni jaz po pogačniku) in ve kaj dela. vse to smo delali sami v skupinah. barkly je močno dvignil energijo in pomagal kjer se je zataknilo. ko smo se očistili smo aktivirali dnk (sprožli smo aktivacijo ki se pač dogaja še naprej, kar je povezano vsaj pri meni z tistim sranjem, ki se ma za spucat, kar pa ni prijetno)barkley je sicer povedal, da moramo vzorec, ki se pojavi preprosto izpihniti. meni to ne gre. zgleda, da rad trpim.
bobnanje pa dobro čisti prostor. boben mora biti posvečen in potem dela to kar pač boben dela. doni. če tolčeš po njemu. uporabljali smo ga za čiščenje prostora in za potovanja (astralna) v spodnji svet iskat žival moči in na zgornji svet iskat vodnika.
mene je samo zeblo ko psa in sem se sekiral zakaj sem še tu in to jaz, ki v malo daljši meditaciji kar nekam zbluzim (podzemlje ponavadi)tu pa nič. ampak vsak je dobil to kaj je rabil. ene je kar metalo in so se drli konkretno (kot živina) drugi pa tudi nič. v bistvu te enakomerno bobnanje kar nekam odpelje. kam pa je odvisno od tebe.
najboljše je to, se je tu učilo telo. aktivirala se je elementarna inteliganca telesa.(po pogačniku, je jezus le to povezal z srcem in dušo in umom in postal to kar vemo, da je postal). celota!.
lahko pa prideš v altorion center in tam vidiš zakaj se gre, ker je res čudno razlagat stvari kjer si posrednik one pa se same dogajajo. vsak drugi ponedeljek v mesecu so šamanske delavnice, vsak zadnji krožno dihanje (to ne poznam) bom vido zdaj 26tega, mislim pa, da je ene vrste ognjeni dih.

naj LJUBEZEN nas vse objame, razsvetli in prežame
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar (Guest)
Guest




Re: Barkley
Reply #13 - 21.11.2001 at 14:42:21
 

Lepo, da to podeljuješ z nami, Beno. Pa si mogoče pogruntal, zakaj te je zeblo? Ker meni se to tud večkrat dogaja, kot da bi bila tam nekje gori, kjer je čist samotno in hladno in 'nično'. Jaz mislim, da je ravno v tem finta, da pač potem skočimo nazaj na toplo, včasih na glavo 8), ker pač še ne moremo sprejeti, da je to to, da je to vse. Al kaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Barkley
Reply #14 - 22.11.2001 at 11:02:23
 
ne vem zakaj me je zeblo. mislim si da zaradi čiščenja. ko sva z kolegom delala te tehnike kasneje
je tudi on začutil mrzle prste, ko me je čistil. pa tudi jaz. vprašal je zakaj pa sem mu rekel da zato ker jemlje energijo (vzorce). ko me je polnil z energijo se je ogrel. oba je ogrel. barkleya sem vprašal zakaj mam celo življenje roke mrzle pa me je vprašal kako daleč od sebe jih nosim (po barbari brennan sem shizoidna oseba in zato stalno ko zagusti pobegnem iz telesa) potem pa telo zebe. in ker si delno vseeno prisotn te zebe. ko se po meditaciji uravnavajo energije me tudi ponavadi mrazi ali pa zebe, čeprav je med samo meditacijo včasih presneto vroče. mihelac (bioenergetik) mi je rekel, da so mrzle roke posledica čiščenja telesa (če meditiraš).
samo mrazenje pa so lahko tudi posledica nervoze, živčnosti, neusklajenega delovanja vranice in jeter.
je pa tudi možno. da med meditacijo zbluziš v kake čudne mrzle dimenzije pa se niti ne zavedaš, telo pa ve in ga zebe.
aja še to.
ko smo delali na aktivaciji DNK sem z rokami dovajal energijo svoji skupini in sem čutil ledeni mraz po nogah, riti, ko pa je prišlo do ledvic sem prenehal, ker me je postalo strah, da jim škodim, čeprav vem, da so lahko zdravilne energije tudi mrzle
se mi zdi, da rabiš  potrditev, da si nekje bla pa ne veš kje. sem napisal vse kar se mi zdi, da je možno.
če pa kdo ve točno naj pove.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3