Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 
(Read 34481 times)
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #75 - 10.05.2003 at 12:59:26
 
Ha, ha lisičke. Pa se potem ujamejo v lastno zanko!! Cheesy
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #76 - 10.05.2003 at 13:45:15
 
sej drugo ti itak ne preostane ... ker sta nova člana in skor zihr še nista prebrala teh materialov ... here they are ...

DUŠ-ENO-st
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=svetovalnica;action=display;num=1...

gape wrote on 27.11.2002 at 23:46:34:
... da se forum potegne iz krize bo treba nekaj drugega ... jest sm mislu priporočilo ...
v smislu ... težko se to pove z afirmacijo - torej s pozitivnim stavkom ... bom napisu iz glave negativnega ... bi ga lahko pejstu pa ne bom
torej
toplo priporočamo da ne uporabljaš dvojnih nickov
še topleje priporočamo da ne uporabljaš nickov drugih uporabnikov/userjev, niti njim podobnih ... kao dvoumnih

zdej kako to povedat kot afirmacijo ... se reče ... skozi enost ...
bodi to kar si (?)
če slučajno ne veš kdo si premišljuj o tem ... lahko celo nas kej vprašaš.


nekje bi moralo obstajat priporočilo na to temo ... pa ga ne najdem ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #77 - 10.05.2003 at 16:11:38
 
pa sej sm jest tud kero žival pokopala.  ??? v 1. razredu se spomnim, smo najdl enga kraljička mrtvega... in imela sm rada mačke pa pse.. sam ne vem, takrat je blo to na programu, niti ne vem, kdo je začel, čigava ideja je bla, in kolk deleža sem imela pri tem, samo bla sem pa zraven in pomojem, sem se zabvala... sicer pa ... se itak ne spomnim tko dobr (v glavnem se otroštva jest bl slabo spomnim)
noža pa sabo ne nosim več
Pa tud jest se nism čist nič navdušeno počutila nad tem, da bi tebe, kreden spoznala  Smiley Undecided
Drugač pa.. niakkor nism skoz agresivna, to so prebliski, ampak kar jih je, jih je preveč. Vem, da mam kao eno težko lekcijo združit to z duhovnostjo.. no.. več ne vem, kaj bi še naložila..
čau
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #78 - 10.05.2003 at 19:54:42
 
Če zdej že tekmujemo kdo je bolj agresiven, pol se itak lahk skrijete pred mano. Sam kolk sm jest že mravl pohodu in ostalih bitjij... ni za govort. Najhuj pa je, da to še vedno počnem. Vsakodnevno jih tudi množično pobijam z vetrobranskim steklom. Ph33r. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #79 - 10.05.2003 at 20:55:58
 
Mala bitjeca niso NIČ kriva, tako majhna pa jim že strežemo po...

himi - veš kaj.

DOVOLJ TE MAM...

Ampak še vedno Rada - spoznanje še PRIDE.



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #80 - 10.05.2003 at 20:59:50
 
Kreden - TUD TEBE MAM DOST...

A SPLOH vesta kok se PONAVLATA... Angry

SAJ VEM, da se mata RADA - ampak DA se morata TUKI to ment...ah ja  - svoje otroške fore kažeta SVETU... Sad

bla  - bla - bla...

Jez se vajine IGRE NE GREM VEČ... Angry

BASTA!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #81 - 10.05.2003 at 23:03:44
 
Heheh, nisem si mislil, da bo kdo padel. Ampak Star12 je padla. Ona ne razočara. Wink

Star12, to sem govoril o tem, ko vsak dan hodiš, pa niti vidiš ne, da na vsakem koraku pohodiš tisoče majhnih bitjij. Ja, mravlje tudi. Štekaš? A? pa kolk muh in komarjev je pobitih na vetrobranskih steklih avtov, še posebej, ko gremo malo bolj hitro. Grin
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #82 - 10.05.2003 at 23:41:49
 
JOoooooOO, ZDAJ STA BLA pa že Smešna - če SEM VAJU MELA prej DOST - se vama pa sedaj SMEJEM...

A kdo se sedaj najslajše smeje... Grin

himi & kreden >  Grin

Quote:
Mala bitjeca niso NIČ kriva, tako majhna pa jim že strežemo po...


Ja.... himi - RAZUMEM! Sem napisala - NISO KRIVA!

Ampak, kreden, seveda JIH!

Kako je kaj pod nogami ko hodiš?

ŠTEKAM, vse - TUD VAJU ZDJ... Grin
_____________________________________________

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #83 - 11.05.2003 at 01:12:29
 
Vse skupaj je že smešno - ta topic. 6 strani samih obtoževanj (1. nekako ne štejem) in dokazovanj kdo je boljši, kdo je slabši, kdo je bil v preteklosti bolj krut, kdo v sedanjosti.

Mislim, da oba -  Kreden in Himi - vpijeta po priznanju širšega občinstva, bojujeta se vsak za svoj prav. Eden je imel težje otroštvo od drugega in eden
bolj prizadeva od drugega.
Tisto, kar enemu starši niso dali (občutek sprejetosti), išče tukaj na tem forumu, drugi pa v 50% svojih prispevkov ponižuje skoraj vsakega - vzrok je menda v negativnih izkušnjah sveta do njegovega bitja.

To nekako ni pot do sprejetja vseh krivic, ki so se komu zgodile in do lastne preobrazbe, do boljšega jaza.

Nič nimam proti mnenju kogarkoli, naj bo pozitivno ali kritično. Samo ta (večinoma) dialog obtoževanj nekako v tako širokem obsegu, kot je primer tega topica,  ne sodi tukaj sem. V bodoče si prosim pri sejanju negativnosti in nizkih obtožb raje le-te sporočajta v privatnih sporočilih.

Live and let live.

Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #84 - 11.05.2003 at 03:20:15
 
Lance, jest nikogar ne ponižujem. Če se pa kdo tako počuti, pa to ni več moj problem, ker moj motiv ni tak. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #85 - 11.05.2003 at 08:24:30
 
Hi,

Dragi prijatelji (upam, da vam lahko recem tako). Ta topic
mi je dal navdiha in sklenil sem, da tudi jaz priznam  svoje krutosti, ki jih v otrostvu nisem pocel, temvec jih
sele zdaj, ko sem odrasla oseba (zal ne morem reci, da tudi odgovorna):

- Vceraj sem pomoril pol kile solate (za cca. stiri osebe);
- Zaradi egoisticnih zelja, da je moj vrt urejen, sem cca. 28 kg trave kruto posekal (vrt je lep in trava je mrtva);
In tisto kar je najhuje:
-- zaradi nevednosti sem prevec pognojil jagode in so mi skoraj vse pomrle (sam zdej se kar neki obrascajo) (morda mi je Bog odpustil?);
- zaradi nevednosti sem tudi skoraj utopil eno loncnico ter
- pobil na milijone bakterij v telesu matere, ko je zbolela in sem ji dal antibiotike po zlicki  ??? Undecided Cry Cry


Bog in forum odpuscata
Jst

Back to top
 
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #86 - 11.05.2003 at 08:52:39
 
Skoraj bi pozabil. Imam dva predloga:

1. Predlagam, da vec smajlijov, ko neka oseba uporabi pri svojih izvajanjih, za bolj duhovno razvito velja.
(pa ne komplicirajmo zdej o happy in sad smajlijih);

2. Predlagam nov topic, ali pa morda kar nov forum, kjer bi vsak dan glasovali, kdo je trenutno najbolj duhovno razvit.
2.1 (podpredlog v relaciji s predlogom 2):
      Ce bo drugi predlog sprejet, jaz kot ljubitelj zgodovine Slo srednjega veka predlagam, da se na piknikih in ostalih forum srecanjih (ki bi se jih poslej tudi jaz udelezeval) dovoli uporabo samo hladnega orozja (radi pobijamo drobne zivalce in solato).

2.1a (aneks k podpredlogu 2.1)
Jaz sem izredno vesc v uporabi helebarde kot orozja pesadija proti konjenici, pa lohk po debati se kaksnega konjicka na raznju obrnemo.
(vegetarijanci zaradi votlih kosti itak ne bodo glih dobil debate). hehehehehe...

2.1b (aneks k prelogu 2)
Ce se s predlogom 2 ne strinjamo, pa predlagam LATEX!
Predlagam Safex, ker so navodila na recikliranem papirju
kar sicer ni cist v skladu z naso navado teptanja zivih bitij (tudi v tem primeru se bom udelezeval piknikov).

Vse v skladu s parolo:


                          MAKE WAR OR LOVE
            (you will kill small creatures anyway)



Helebardicni pozdrav
pacifist Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #87 - 11.05.2003 at 17:21:45
 
Jst, tud jest sem pacifist, eden hujših, pravzaprav. Jest poleg neodobravanja napada Američanov na Irak niti ne odobravam krutega branjenja iz strani Iraka. Čeprav nekateri odobravajo to slednje.

Tisto o živalcih pa je bilo zgolj napisano v provokacijo Evi... ker me je pač na prvem mestu sprovociral njen post in se mi je zdelo, da sem dolžan napisati kar sem pač napisal. Smiley

Verjamem, da ljudje mnogokrat delajo napačna sklepanja o mojih postih in si neke stvari predstavljajo napačno... a kot sem rekel, ni to moj problem, ker jest vem kaj je moj motiv in se za neutemeljene obtožbe ne mislim sekirat.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #88 - 11.05.2003 at 17:47:18
 
himynameis wrote on 11.05.2003 at 17:21:45:
Tisto o živalcih pa je bilo zgolj napisano v provokacijo Evi... ker me je pač na prvem mestu sprovociral njen post in se mi je zdelo, da sem dolžan napisati kar sem pač napisal. Smiley

??? A res? Uau. Zakaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #89 - 12.05.2003 at 09:31:18
 
a_hero wrote on 11.05.2003 at 08:24:30:
- Vceraj sem pomoril pol kile solate (za cca. stiri osebe);
- Zaradi egoisticnih zelja, da je moj vrt urejen, sem cca. 28 kg trave kruto posekal (vrt je lep in trava je mrtva);
In tisto kar je najhuje:
-- zaradi nevednosti sem prevec pognojil jagode in so mi skoraj vse pomrle (sam zdej se kar neki obrascajo) (morda mi je Bog odpustil?);
- zaradi nevednosti sem tudi skoraj utopil eno loncnico ter
- pobil na milijone bakterij v telesu matere, ko je zbolela in sem ji dal antibiotike po zlicki  ??? Undecided Cry Cry


Bog in forum odpuscata
Jst

Mislm, jst… Hudooo… JAGODE!!! Vse ostalo bi ti odpustila, ampak jagode… Hmm, ne vem, ne vem…  Grin

Sicer pa jaz ločim med namenom. Če ni namen ubiti/pomoriti/prizadeti, potem je lažje odpuščati. Če pa je namen ravno to, potem pa… Hja, potem je pa zadeva malo težja… Spoved, pa kesanje, pa kaj že pride potem? Odpustki, pa pokora… Sicer si res napisal "zaradi nevednosti", ampak - a je bilo to res iskreno? Hmm... Bo res treba na eno srečanje prit, pa jagode s sabo prinest… Wink  Grin

m.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7