Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 
(Read 34480 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #60 - 09.05.2003 at 16:10:11
 
mind wrote on 09.05.2003 at 15:59:45:
sploh ne....jaz vidim v njem iskrenost

Tako ga ti vidiš, jaz ne.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #61 - 09.05.2003 at 16:23:21
 
Ja, pozabla sem napisat, da se smejem tud sama seb, ko se spotaknem al pa kam butnem, z glavo v omaro, al pa z nogo v štenge...

Se spomnim, sva enkrat s prijateljico hodile po mestu, in sem se spotaknila v robnik in se zložila. Grin Grin Grin Sva obe dobile 20 minutni napad krohota. Grin Grin Grin

Kar se tiče filmov, se jst le še v redkokaterega vživim, tako da mene tud v smeh spravlja xmen, j.bond, pa rambo...ravno zaradi njihove absurdnosti...

Ja je treba prevzet odgovornost za svoja dejanja, pa naj bojo še tako ne vem kaka, preteklost je preteklost, jst sem se z nje naučila, mam se pa še zmeri velik za naučit.

Himi, vabljen jutri na večerjico, a ni ćže čas, da si v oči pogledamo?

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #62 - 09.05.2003 at 17:35:05
 
Hi, Gape je že več ali manj samo duša in duša je edinstvena, ena, samostojna, izražena.

Duša se ne ubada s problemi drugih, ona je prišla zaradi sebe. Ubada se s svojimi nalogami.

Mogoče se zdi pa nekaterim to egoizem, kot izgleda tebi.

Ko boš prišel do tam boš razumel. Smiley
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #63 - 09.05.2003 at 17:40:53
 
Io wrote on 09.05.2003 at 17:35:05:
Hi, Gape je že več ali manj samo duša in duša je edinstvena, ena, samostojna, izražena.

Jest sem pa Mesija. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #64 - 09.05.2003 at 18:01:00
 
Čisto možno! Wink Samo zaenkrat se še tvoja duša ni tako močno izrazila, da bi se videlo!!! Grin
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #65 - 09.05.2003 at 18:57:27
 
gape wrote on 09.05.2003 at 12:04:09:
če me brcaš v rit en časa, te pustim, in sprejemam, sm si že zaslužu, ampak ko me rit že cela boli, se obrnem okol in te ubijem.

Tole mi je pa čist sekal
Grin,  Shocked,  Cry,  Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #66 - 10.05.2003 at 00:24:51
 
himynameis wrote on 09.05.2003 at 15:44:51:
Bravo, Karmen. Se strinjam.

Himynameis, se zelo bolje počutim, kadar se ne.  

Ker s tako psihozo, se te kamot predstavljam, kako uživaš v filmu kot je Rojena morilca. Mi je slabo ob takih, že zvok me iztirja. In, naj ti povem, da uživam v filmih, kjer šprica kri in se strelja in kolje. Zares, takrat se ne zgražam, lahko se pa krohočem. Ne boš verjel, brez kogarkoli poleg. Navadno še, ko je v dvorani tišina. Zaradi mene lahko rečeš, da tega režiserja poznaš celo.

Ni mi pa vseeno. Ker te pravljice, ki jih serviraš tu gor, lahko kamot zadržiš zase. Nekaterim je pač jasno, kako lahko otrok otroka brani. Me nič ne briga, če ti je mama umrla. Meni k sreči ni.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #67 - 10.05.2003 at 07:41:42
 
No, svoj delež odlagam, zdajle pa sem bila že precej prepričana da je čas, pa sem šla po Angela - of Honesty, torej: bo pa že tako.
Agresivna sem še danes. In sitna, ko sto... nečesa, kar je sitno??
Zdajle imam najbolj v spominu prigodo, ko smo pri... eno kuro, ki je na dvorišče zašla od enega drugega ..., ki..... na-ha-blja, spodili v en kevder, šli za njo po stopnicah navzdol, imeli vsak svojo palico, zaprli loputo za sabo in tisto kokoško...precej na konec spravili. za nas je bila to res zabava, ne bom trdila, da se je kaj sprememnilo potem, ko se je začela zelo počasi premikat. ČE se prav spomnim, so potem odrasli tisto kuro moral ubit zato, ker bi se sicer preveč matrala... itak je bila že čisto na koncu. Mislim, da smo bli v vrtcu še..?? al pa sem imela ravno sedem let. No, grozno mi je, spomin na to. Ampak to ne pomeni, da me je agresija minila.
Spomnim se tudi tega, da smo enkrat obmetavalienga mucka, ki je bil v živi meji - s kamenčki.. čeprav, sva potem z bratom sšla na počitnice k eni babici in ko sva prišla nazaj, je bil ta isti mucek naša domača žival - sam tolk v opravičilo, da povem,d a so bli kamenčki res majhni, pa da je pikica visokos tarost dočakala in sm jo imela najrašj, vso scrkljano. Ampak takrat, ko smo jo s kamenčki, takrat nisem imela kakega občutka, da je blo to živo bitje, ki ga boli, al pa da bi se jaz postavljala v njegovo kožo
Moža sem velikrat udarlia za foro, ampak včasih, ko sem bl ares jezna, sem ga pa tudi zares - četud sem se pol tko mal zasmejala in to.. in pol, ker je on reku, da je res žalosten zarad tega (bolelo ga je noter) in sem se odločila, da bom pač morala nehat to delat - ga boksat za foro in je blo dobro. Ampak če se je naredlo, da je on mene po nesreči, kaj prijel, al pa pohodil na prste (mislim dobesedno), kaj takega, sem najprej rekla AU potlej se on zaskrbljeno umakne v meni se pa že naibra, da ga bom nazaj in dostikrat sem ga. In odkar sem ga nehala z aforo, je vsak naslednji udarec bolj resen. Ok, ne bom zdaj govorila kot da sem ga ful en mačo - njega fizično ne boli, fora je pa v tem, da to sploh ni važno.
Zadnjič je blo spet... ko je tegel z rožami dal na mizo, ki sem jo mela pripravljeno za potico gor zvalat in to.. in mene je precej pogrelo - da je dal na to mizo za potico tiste prstene rože, presajene ravno, pa v prsti še kako čudno gnojilo po možnosti  in sem dala tisti tegel dol na tla. Potem je prišel on in tačas ko sem posodo pomivala, sem enkrat pogledala gor in spet vidim, da je tegal na mizi, ker je hotel rože preložit nazaj. In najprej sem (sitna znam bit ko sto mater, ne vem, če se da povedat, kolk) "povzdignila glas" (kulturno povedano), da naj ga da dol. On seveda je tega navajen in mu ni prav, da se derem (je rekel naslednji dan: ) je hotel, da se nekaj naučim iz tega. Jaz sem imela kar nekaj korakov do njega, pa ni nič pomagalo. Sem se mogoče v zadnjem trenutku zavedla, da bom to naredila, mislim, da bi se res še lahko ustavila  Cry pa se nisem in sem ga klofnila, v naslednjem trenutku sem se obrnila stran od njega in razmišljala, o tem, kako sem ga posrala, kako dolgo ga že nisem, pa sem res mislila, da sem že opravila s tem,  vse ful na hitro sem tegel spet postavila na tla, nekaj sem tudi rekla in nisva spregovorila do konca dneva. Vedla sem, da se mu moram opravičit, ampak to je meni največja muka narest, ampak skoz mislim na to, kako se meni mami nikol ni (esnkrat sred življenja sem našla ta izgovor za svoje početje) in zvečer v postelji sem ga že poklicala po imenu, ampak se ni oglasil - je spal. Jaz sem pa ravno mislila, kako bom šla lahko z malo bolj mirno vestjo spat. Naslednji dan zjutraj, je bil že za računalnikom ko sem vstala in sem se šla tja zraven na kavč usest, zbirala moč, da spregovorim - evo to je zame ena izmed največjih muk in pol končno izustim tisto - takoj pogleda stran od računalnika, saj sem vedla, da ej blo to vse, kar je hotu slišat. in pol je povedal, da zato ni dal tdol tegla, ker je hotel, da bi se nekaj naučila, in po razmisleku sem mu rekla, da sem to tud jaz hotla, ko sem ga klofnila ?? Vem v bistvu, da je bla fora v tem, da se tako bojim, da mi ne bo namenil niti kančka spoštovanja, da to vidim, kot edino možno rešitev......
je pa blo včeraj nekaj zanimivega
je Gaja jokala in je Miha šel k njej jo malo zabavat in se ji malo smejal - in je začel pihat vanjo: vsakič, ko je ona zajokala, je on pihnil in vsak naslednji glas je bil krajši - kot bi bil udušen z njegovo sapo - ampak sem spet čisto sitna ratala (tud jaz ji kdaj piham) in ta njegov sistem em je tako pogrel - mam tud ene par izkušenj iz preteklostina to temo sem se psotavila v Gajino kožo in začela "povzdigovat glas" da jo moti njegov zadah (mislim kaj vse se pol ne spomnim), pa on meni nazaj, da je ravno umil zobe in piha dalje, jaz pa da jo to moti (svež vonj po kili paste mene moti, če sem slabe volje (kar se mi je zdel, da je GAja bla) in sem mu verjetno že ene tretjič zabrusila naj neha: "jaz bi te ubila, če bi imela moč" (na GAjinem mestu) Se spomnim tega že odkar sva se z bratom ruvala in valjala po telh in ko je bil on zgoraj in mi držal roke, da nisem nič mogla, je ves zadihan dihal vame in takrat sem mela jaz en tak občutek nemoči, pa še njegov dih me je motil do amena...
nasploh je blo pa velikrat tko.. da sem hotla prebunkat koga, ki je močnejši od mene , ampak sem vedno čutila tak grozen občutek nemoči. KAdar mi je pa sitnaril kak mlajši mulc pa spet nism mogla dojet tega in sem enkrat hotla enega, ki pa je očitno obvladal in se obranil vsakega mojega poskusa, pa še sam mi je eno primazal nkeje v sedmem razredu recmo, da je blo to.. Ko sem čuvala bratrance, so bli še majhni, sem tud kdaj po rit koga.
Sem pa bla pripravljena z nožem odrezat ga komurkoli, ki bi mi ga še hotel pokazat - potem ko se mi je to enkrat nepričakovano pripetilo In sem nož nosila s sabo v bundi celo zimo
pa dolfo časa sem imela fantazijo, da bi nalomila ta prvega isprijenca, ki bi se me še dotaknil
.......
čist hudo v glavnem
Pa hvala, kreden, za priložnost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #68 - 10.05.2003 at 08:08:22
 
Karmen, I asked for that one, didn't I? Glad you fell for it. Grin Grin Grin
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
fonza
Guest




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #69 - 10.05.2003 at 08:22:16
 
LIGA,A SI ŽEJEN ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
LIGA
Guest




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #70 - 10.05.2003 at 09:15:52
 
Ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #71 - 10.05.2003 at 10:58:31
 
fora je v tem da sta po mojih podatkih
himynameis, fonza, liga in kreden samo 2 človeka.

B real ...
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1038125...

ni vama že materiala zmanjkal valjda ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #72 - 10.05.2003 at 11:27:57
 
Ja, fantje dragi, IP-ji povedo marsikaj. Še dobro da so. In da Gape včasih malo pobrska. Je že marsikdo to občutil.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #73 - 10.05.2003 at 12:00:16
 
himynameis wrote on 10.05.2003 at 08:08:22:
Karmen, I asked for that one, didn't I? Glad you fell for it. Grin Grin Grin


Se nisi še naučil lekcije, zabušant.

Mi kot mulci, nismo živali mučili! Se pa spomnim, da smo crknjenim kanarčkom grob naredili, in dali križ nanj. Jaz sem enkrat eno čebelo pred blokom pohodila, še sedaj mi je hudo ob tem.Grin Sem se pa zato najabolj prepričana v svoj prav zelo hitro stepla, kadar me je kdo izzival. Z bratom, s prijateljico sva se teple in lasale. Skratka fajtala sem se in še bolj izpostavljala.

Nekoč boš nehal vsepoprek obtoževat za te raze, ki si jih delaš.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #74 - 10.05.2003 at 12:39:57
 
Gape, svaka čast. Jest bi tud mel admin-panel, pa bi mal gledu te IPje. Wink

Karmen, a pol danes že v WWF nastopaš? Grin
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7