Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10414 times)
A.
Ex Member




30000 informacij na ploščici za vodo?
07.04.2003 at 11:40:36
 
zdejle gledam prospekt za informiranje vode, gor piše da dajo z organskim topom, v kovinsko ploščo 30.000 inf

teh 30.000 inf je coda in res me zanima kaj predstavlja:
1. kaj pomeni 30.000 inf ali je to zankov ali stavkov?
2. katere inf in kako so sestavljene?
3. kaj so pričakovani rezultati?

a bi kdo vedu kaj od tega? je kdo delu te stvari kdaj sam, da vidm kako oni softverirajo.

a kdo ve kje so objavlejne te informacije? al je to skrito?

a bi naredl en os kodo za skodelico sonca?

zdej mam idejo A STE ZA FORO?
sonci zdej delamo skodelico, za promocijo, evo zdej pa vas sprašujem a ste za foro naredmo odprto kodo za skodelico, in to bo prva odprta koda stavri v sloveniji.

ZAČNEMO DELAT V OS ZA OSEBNO RAST IN ZDRAVO ŽIVLJENJE, tko kot so ble sanje, vsi vejo kaj delamo.

evo več glav več ve, jaz vas povabm. code bodo javno dostopne in jih bomo lahko nadgarjeval in mel tle konstruktivno debato od tega.

s skupino, ki dela na teh stvareh(kdor želi se lahko zdej al pa pol javi za resno delo, vsi pa lahko dajemo predloge in ideje) bomo pol  sestavl to in dal kode(informacije) pa postopke kodiranja v javnost.

isto velja za sončno majco.  Wink

evo izziv ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #1 - 08.04.2003 at 22:17:23
 
kot sem reku v odprti kodi zdravilcev je edin pravilno individualno kodiranje in s tem, da delamo v os je to edino mogoče.

sicer je kul tud splošno(včasih neizogibno) sam če se gre v os in nove možnosti individualizacije stvari, kot je to zdej in, kao vsak je neki svojega in hkrati smo vsi skupaj povezani. (os osnova  Kiss)

gremo idalno do tja. torej predstavljam si takole.

najprej je potrebno pogledat kater postopek kodiranja znaka, cele skodelce,... bi bil najboljši
pol je pa treba začet prpravljat stvari, ki jih bomo zapisali in v kaj jih bomo zapisali, torej logično sledi kakšen bo zapis: bo to simbol, text ali oboje.

vsporedno se lotimo kod, vsak zase in vsi skupi in pol zložimo stvari skupi v eno res najboljšo kodo in to bo pol vsem znana odprta sončna koda in se bo res delal na nje da bo najboljša.

ostale pa bodo tudi javno dostopne...

zdej pridemo še v individualen os, vsak si lahk napiše svojo kodo in jo deli z nami, zato se vse nauči kodirat in zbrisat kode iz tega.
torej je potrebno da vsi lahko sami kodirajo in dekodirajo stvari, ker se s časom spreminjajo...

zdej smo pri vprašanju Znanje za vse da ali ne?
ali vse naučimo kodirat?
da
ker res bodo morda izrabe, vendar sistem s tem ko ga preizkušamo pridobiva in mojstri to vejo, drugi pa mislijo da je jeba...
in mojstri vedno raziskujejo in delajo kaj novega tako, da jih to kar je javno samo dopolnjuje pri variantah novih in dopolnjenih stvari. torej s tem dobimo več mojstrov, ki delajo skupi, kao idealna univerza.

ne, ker je to znanje le za ene, ki to res razumejo in prodajajo te stvari drugim in tako prihranimo težave drugim, ki pa itak znajo in uporabljajo to kar skrivamo an druge načine.

torej zdi se mi da bom v tem primeru ZA to da delimo znanje in ga skupi razvijamo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #2 - 08.04.2003 at 22:53:42
 
Quote:
zdejle gledam prospekt za informiranje vode, gor piše da dajo z organskim topom, v kovinsko ploščo 30.000 inf

teh 30.000 inf je coda in res me zanima kaj predstavlja:
1. kaj pomeni 30.000 inf ali je to zankov ali stavkov?
2. katere inf in kako so sestavljene?
3. kaj so pričakovani rezultati?


kakšno kovinsko ploščico?
z organskim topom?

moram priznat, da pojma nimam o čem govoriš
se morava res že enkrat dobit na tistem čaju, sliši se zanimivo Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #3 - 09.04.2003 at 03:26:43
 
pomoje se gre bl za orgonski top

on informacije dejansko strelja v material ... kao ... ampak stvari znanstveno dokazano delujejo ... če zaradi drugega ne zaradi sugestije.

drgač pa ... z veliko kameno strelo je reč zadost preprosto sprogramirat ... z mislimi pač ... govorom, da ne pride do pomote pa še zapišeš kaj programiraš.
tisto kar programiraš je fino da vsebuje nek del silicija ali sorodnih zapisljivih kovin ali mineralov.

to use iz glave govorim ... ne me vlečt za jezik pol ...

zdej ta del u končni niti ni tolk nujen, če prevzameš da velik pozitivne informacije zakodiraš v simbol ... recimo v simbol sonca gor na vrhu foruma ... logo društva sonce ... se reče ... če v ta simbol vtisneš zadost dobro informacijo je to to ... to pa mal teži narediš s kakršnimkoli topom ali kameno strelo ... za to rabiš zavest ... se reče ... rabiš zadost ljudi z zadost velikim dostopom do zgornjih nivojev zavesti, da ti ta simbol 'pripnejo' gor ... več ko je teh ... lažja je naloga za individum.
simbol lahko interpretiraš tud kot vsaditev novega arhetipa ... al pa kakšno tako bolj 'znanstveno'

spet iz glave seveda ... bi se pa dalo ... zihr ... jest sm za ...




... ja ... mogoče bi lahko prospekt upedenu na vpogled
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #4 - 09.04.2003 at 08:00:59
 
sem prav vesel da sta za, upam da se nam pridruži še kdo... hiperbola...  Wink

evo ixtlan:
http://www.zalozba-ara.si/control.jsp?cat=14

če kdo najde kakršen kol link na programiranje tega, al pa na organske tope naj ga da gor.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #5 - 09.04.2003 at 08:33:05
 
Zadeva je s programiranjem in informiranjem je sicer lepo predstavljiva (nekaj podobnega kot homeopatija, ali pa mogoče finta s slikicami), vendar pa (vsaj zame) tudi precej plašljiva, saj se mi zdi, da se potemtam lahko uporabi za več različnih namenov. Sicer pa 30000 informacij (to je skoraj telefonski imenik Ljubljane).

Seveda pa mislim, da je sugestija (in megla neumnosti) še vedno močnejša in da stvar deluje na nivoju Blaževega žegna.

Bolje toplo pivo, kot informirana voda Wink.

lp
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
DesertRose
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #6 - 09.04.2003 at 17:03:38
 
No sicer tiste strani kjer sm enkrt nekj casa nazaj o teh informacijah v vodi brala ne najdem na žalost Embarrassed ...  se bom pa  potrudila in probala poiskat Smiley.
Kolko mene spomin ne vara je šlo v bistvu za kristalno zgradbo vode. Raziskave o tem so delal na Japonskem se mi zdi in so prišli do naslednih zanimivih ugotovitev: če so z vzorcem vode 'lepo ravnali' (se lepo z njo-vodo namreč- pogovarjali, ji dali za poslušat pomirjajočo glasbo, itd.) so bili kristali lepo urejeni, če pa so vodo 'izpostavljali stresom' (ji govorili grde stavri, izpostavljali hrupu, itd.) pa je bila kristalna zgradba neurejena oz. porušena (raztrešena?) Smiley tak naravn stresor za vodo so recimo tut potresi ali pa splošna depresija prebivalstva...
Pisal je tut neki od tega prenosa inf. sam se ne spomnim kaj več oz. bi se znalo zgodit, da bi vas krive vere naucila Smiley no pa sej, če boste še kj zanimivega zvedl bom pa tuki gor prebrala...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #7 - 15.04.2003 at 08:41:04
 
zadnjič sem srečal ixtlan na ms in moram rečt prov uredu model...

glede programirana gre za več stvari, se jih pa najbolje preveri z kristalno zgradbo, če daš zamrznt vodo in opazuješ kako kristalizira... glede na o kaj si vpisoval vanjo...

presenetljivi rezultati moram rečt...

drugač pa so vsaj trije načini pisanja vanjo:
eden je pošiljanje misli direkt v vodo
drugo pisanje programa na list in ga oviješ okoli kozarca in pa pisanje programa na kozarec

torej se razlikujejo v tehniki:
1. rabiš samo sebe
2. rabiš papir in nalivko
3. rabiš organski top

bom pregledu, če je kje kaj od tega kakšna je razlika med temi načini in pol produkti...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #8 - 16.04.2003 at 18:16:48
 
Quote:
drugač pa so vsaj trije načini pisanja vanjo:
eden je pošiljanje misli direkt v vodo
drugo pisanje programa na list in ga oviješ okoli kozarca in pa pisanje programa na kozarec


O tem smo že govorili na drugih topikih. Voda in fotografiranje vodnih kristalov, ob različnih izrazih.

Jst osebno si, če se le spomnim, ob vsakem kozarcu vode, ji rečem, da je najbolj dobra in najbolj zdrava voda. Wink  Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #9 - 18.04.2003 at 02:31:15
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #10 - 18.04.2003 at 09:14:48
 
objemčka za kali...

je dala prve prave osnove za začetek.

sam sem napisu postopke, sam jih je treba preverit oz pogledat ker boljš deluje, če so na netu raziskave.

zdej pa začnemo s pisanjem.

aja bi prosil vse ki razturate računalništvo da daste kakšen likn al pa naslov knjige kjer bi lahkzačetniki pa tu ostali profesionalci, dobil razdelane osnove za pisanje programov, od začetka do zaključka, na kaj ej treba pazit, kako testirat...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #11 - 18.04.2003 at 14:48:30
 
Mi že ego raste... Grin Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
DesertRose
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #12 - 25.04.2003 at 09:47:03
 
Evo danes imam malo več prostega časa pa se lahko malo dalj zadržim na forumu Smiley
A.! Naj se ti uradno opravičim, ker mi pač tistega članka ni uspelo najti Undecided Ko sem jaz tebi tisti moj (neuporabni;)) post pošiljala, nisem nič naokoli brskala po forumu-saj veš človek pride, pogleda po najnovejših postih, če ima ravno čas in če o zadevi kaj ve napiše post (no vsaj jjaz sem taka Wink) in potem ko sem naprej brala-hhuuuhhh kaki neuporaben članek sem mela jaz v mislih Grin No saj potem sem raje brskala po tem forumu na tistih podanih linkih in si še marsikaj zanimivega prebrala na to temo (saj temu tudi je forum namenjen?) in ugotovila, da tistega ti sploh ne rabiš Shocked Smiley  Ampak namen sem imela pa vseeno dober-čisto zares!!

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #13 - 26.04.2003 at 07:30:43
 
Besede kot informacije

Vodni kristali so različno reagirali na poskuse izpostavljanja glasbi. Reakcije so bile nepričakovano mnogovrstne. Naslednje vprašanje, ki so si ga proučevalci zastavili, je bilo, kako bi voda reagirala, če bi jo izpostavili napisanim ali izgovorjenim besedam. Obstajala je namreč velika razlika med jezno izgovorjenim: »Ti, norec!« in med prijazno izgovorjenim: »Ja, kakšen norec pa si.«

Tako so se odločili za jezikovne poizkuse z vodo. Niso uporabljali rokopisa, ampak besede, napisane na stroj. Zamisel, da bodo govorili z vodo, je bila videti komična, toda fotografski tim je kljub temu nadaljeval z delom.

Za izhodiščno snov eksperimentov je bila izbrana destilirana voda. Bila je iste vrste kot tista, ki je bila uporabljena že v poizkusih z glasbo. Porazdelili so vodo v dve enaki steklenici. Na eno steklenico so prilepili listek z natipkano besedo »hvala«, na drugo steklenico pa »ti, norec«. Potem so pustili obe steklenici eno noč počivati. Naslednji dan so vodo zmrznili in fotografirali kristale, ki so se izoblikovali.

Vodi sta se vpadljivo razlikovali. Tim je poskuse izvedel brez podrobnejših informacij. Potem so zamenjali sodelujoče v poskusu in isti poskus ponovili, toda z enakim rezultatom.

Hoteli so preizkusiti, če bo povelja, na primer: »Napravi!«, »Naredi!« , in spodbujajoče »Napravimo!« izkazujejo enak rezultat. To so besede, ki jih vsak dan, brez razmisleka uporabljamo. Ne bi jih smeli zlorabljati, s tem da jih prepogosto in nepremišjeno izgovarjamo.

Pravijo, da je voda iz Lourda čudežna. Ta voda vsebuje lastnost ljubezni in spreminja sovraštvo v ljubezen. Več kot štiri milijone ljudi z vsega sveta obišče ta kraj vsako leto. Kristal te vode izraža delovanje kolektivne zavesti. Skrivnosten kristal, ki nam pušča občutek neke mistične energije.


http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/znanclanki/spominv.htm

http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/vodainfo.htm

tole nam bo za začetek zadostoval...  Wink


en moj software:
na vse okrog sebe s sončno majico ugodno vplivaš
ljubezen vstopa vate in se razliva vse naokrog
dobri sončni zarki se zbirajo v tej majici in odajajo svojo toplino in radost vse stvarem na svetu
ta majica raste skuopaj s tebo, daje ti točno to kar potrebuješ, te spodbuja v uresničevanju otroških sanj...
skozi sebe daješ svetu veselje in najboljše stvari v tebi se zrcalijo v svetu
od ostalih planetvo sprejemaš čudovite energije in dobre zamisli in vse to deliš z svetom

sam tolk da nek začnemo, da pol na podlagi tega lahk delamo, da vidmo kje se strokovno da dopolnit, kaj deluje, kaj lahko bolje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: 30000 informacij na ploščici za vodo?
Reply #14 - 26.04.2003 at 11:55:13
 
evo tle so znanstvena ozadja vprašanja, ki so jih hotl razčisti in vplivat na vodo da je dajala rezultate

http://www.bullboss.com/article.asp?id=54

vprašanja za majco oz šalco iščemo

mislm  Wink

tle je osnove kot češ:  
http://www.bullboss.com/articles.asp


zanimive:
http://www.bullboss.com/article.asp?id=13

http://www.bullboss.com/article.asp?id=14

čeprav se sliši skoraj neverjetno, je mogoče na strukturo vode, na njen spomin, vplivati s posebno izdelanim steklom in z informacijami oziroma kodami, ki so vtisnjene vanj.

Glavna sestavina vsakega stekla je silicijev dioksid, bolj znan pod imenom kremenčev pesek. Pri visoki temperaturi ga stalijo in mu dodajo še nekatere druge okside. Silicij pa je, kot je splošno znano, tudi osnova za vse pomnilniške čipe, ki so narejeni veliko bolj zamotano kot steklo. Vendar je mogoče v posebno, kristalu podobno steklo, v katerem pa ni svinčevega oksida, na poseben način, s tehnologijo Hydronic, vnesti informacije oziroma kode, ki jih potem steklo neomejeno dolgo oddaja. Tako kot lahko vnesemo v vodo informacije iz rastlin in mineralov, da dobimo homeopatska zdravila, v vodo lahko prenašamo tudi informacije, shranjene v steklu.

Postopek izbire in prenosa informacij, oziroma kode, je poslovna skrivnost avtorjev


to zadnje...  Wink

bo seveda šlo po gobe... sej se razume open source je stvar vseh ljudi in vsi prispevajo ideje in če nas bo 100 dela na tem bomo vrjetno tudi mi prišli do nekaterih idej a?

vsekakor pa bom dal kmal stran gor kjer na vodo vplivajo brez organskih topov.... pa so rezultati enaki, je to pol sploh potrebno da maš top, je potrebno da maš silicij?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2