Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 11667 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
angeli
25.02.2001 at 21:43:12
 
No o angelih smo nekoč že govorili; tukaj pa lepim link na en text
http://www.gape.org/gapes/prispevki/angelipogacnik.htm
sm ga glih napedenu, k je škoda da gre u pozabo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: angeli
Reply #1 - 02.03.2001 at 09:44:39
 
Včeraj me znanec krajšem pogovoru čisto resno vpraša: "Kaj si ti mogoče v kakšni skupini, šen či, ali kaj takega". Pa pravim: "Ne, ampak na netu mam prijatle". Pravi: Ker se mi zdi, da te nič ne more premaknit, si nekak umirjena". Pa vzamem iz svoje prtljage printe nekaterih tem, ki sem jih "slučajno" imela zraven in mu jih dam. In sva oba srečna. Ni to luškano?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: angeli
Reply #2 - 02.03.2001 at 10:45:20
 
SUPER KRASNO; TKO SE UČ
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: angeli
Reply #3 - 02.03.2001 at 21:42:24
 
Zakaj pa ne bi tudi tukaj kaj lelpega povedali od angelov. So ena mojih najljubših tem.
Ko sem brala knjigo od angelov, je bila zraven meditacija, kako lahko začutiš nvzočnost svojega angela. IN to sem storil, ter ga začutila. Potem sem ga prosila, naj me objame in pričela sem jokati. Prevzel me je občutek topline in ljubezni.
In ko pišem te besede, mi je po selem telesu toplo in vem, da moj angel varuh stoji za mano in spremlja, kaj počnem. Tudi v tem trenutku mi gre na jok, ker vem, da je tukaj, z mano.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: angeli
Reply #4 - 02.03.2001 at 22:45:53
 
dej povej meditacijo; plizzz
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
T.
1
*
Offline


Posts: 16

Gender: female
Re: angeli
Reply #5 - 03.03.2001 at 17:56:16
 
Ko jočeš to pomeni da se smiliš sama sebi.To pomeni da podpiraš svoj ego. Upam da ne zameriš za to, samo ljudje velikokrat govorijo o egu, v resnici pa niti ne vedo kaj to je, kaj šele da bi se potrudili izničiti ga.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: angeli
Reply #6 - 03.03.2001 at 20:02:05
 
Lahko da jok pomeni smliti se samemu sebi; pomaga pa tudi pri čiščenju, če te nekdo napade (ali napada) mentalno. O tem bi lahko razpredal pa ne bom; preberi si članek o uroku iz katerega je izezan tudi spodnji citat:
''Organizem se uspešno čisti temne energije tudi z močnim čustvovanjem, ki ga izzovejo solze ali smeh.''
http://www.gape.org/gapes/prispevki/urok.htm
upam da niso moteči linki. a so?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mateja
Guest




Re: angeli
Reply #7 - 04.03.2001 at 00:01:14
 
Zdravo!
Začeli ste sicer temo o angelih, a o njih ne vem dosti, rekla pa bi nekaj o joku. T pravi, da gre za smiliti se sam sebi in da s tem hraniš svoj ego. Ja, lahko tudi. Ampak to je samo ena vrsta joka. Jok je lahko simptom različnih stvari, kot na primer boli glava iz najrazličnejših vzrokov. To, da se smiliš samemu sebi, je le eden od možnih razlogov, čeprav je verjetno najpogostejši. Lahko, na primer, jokaš tudi od sreče. Meni pa se je zgodilo nekaj čisto drugega. Iz neznanih razlogov mi je začelo postajati hudo. Na koncu swe nisem več mogla zadržati in sem začela jokat. Dolgo časa nisem mogla nehat. Sama sebi sem se zdela strašno butasta, kajti sicer zelo redko jokam. Nisem razumela, kaj se mi dogaja. Iskala sem konkretne razloge, take za katere pravi T, da jih podpira ego. A ni bilo nič takega. Res ne. Kakršnokoli zadostno razlago bi sprejela, samo da bi si lahko razložila po razumsko. Pa še danes ne vem točno, kaj je bilo. No, toliko o joku, iz lastnih izkušenj.
Mateja
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: angeli
Reply #8 - 04.03.2001 at 00:10:57
 
vidim da se tile angeli neki rušijo; mi javlja takle eror

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. ...

če se še komu to godi mi prosim sporočite; sporočilo se objavi (tko da se bo tisto kar objavite vseeno zapisalo med odgovore) ampak server vrne napako; če se to še na kakšnem threadu dogaja mi prosim tudi sporočite;
tnx
gape
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
T.
1
*
Offline


Posts: 16

Gender: female
Re: angeli
Reply #9 - 04.03.2001 at 14:01:57
 
Normalno je, da se bolje počutimo takrat, ko se izjočemo. Vendar to še ne pomeni da to ni znak, da se sami sebi smilimo. Nekomu recimo paše da pokadi cigareto ko je živčen. Pa vemo da to nič kaj ne pomaga k njegovemu zdravju, nasprotno ga samo slaboti. O urokih pa ne bi vedela. Vsekakor ima večjo težo dejstvo,da jok krepi človekov ego in da ne sme biti pobeg, ko da se predamo v razvajanje samih sebe.Odločitev je v nas samih. Rada pa bi citirala en stavek iz istega sestavka:"Če ne zmorete upravljati svojih čustev, zaprite oči in dovolite, da se ohladijo." Mislim da dobro mislim, da med ta čustva spada tudi jok, oziroma je jok posledica čustev, ki jih nismo sposobni upravljati. Če pa sem spada tudi jokanje iz sreče, hm, mogoče tudi.Nisem sto procentno prepričana.

T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: angeli
Reply #10 - 05.03.2001 at 20:19:04
 
Draga moja T. Saj ne vem kaj bi ti rekla. Ni mi všeč, da me takole obtožiš, da sem jokala, ker sem se smilila samemu sebi. Ali si že kdaj slišala za jok od sreče? Verjetno slišala, doživela pa ziher ne, ker drugače tega ne bi nikoli tega napisala. Jokala sem, ker me je angel objel, ker me je napolnil s srečo, harmonijo. Jokala sem od sreče in ne zato, ker bi se smilila sama sebi. Poznam razlko, saj sem že velikokrat jokala, ker sem se smilila samemu sebi.
Pa vendar, ali veš, da jok zmanjšuje stres?
Rada imam, da ljudje izražajo mnenja, vendar me jezi, če čist mim udarjo.
Glede meditacije, ti ne moremm pomagat. Knjiga, ki sem jo brala je bila iz knjižnice in nimam prepisane.
Sorry. Ne morem ti niti pomagat, da bi napisala naslov. Se ga ne spomnem. Smešno, kaj, saj je ena mojih najljubših knjig.

Pa še nekaj, ali naj nebi govorili o angelih? Meni je ta tema bolj zanimiva, kot jok. Sem ga že prevečkrat srečala, ko sem se sama sebi smilila.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: angeli
Reply #11 - 05.03.2001 at 22:52:43
 
ok
tale forum zaključimo - se itak sesuva - so angeli napedenal - bmo naredu druzga
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general&action=display&num=72...

Last modification: gape - 03/05/01 at 22:52:43
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1