Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 12784 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ZA  -- PROTI
Reply #30 - 12.11.2003 at 22:39:13
 
Andres wrote on 11.11.2003 at 21:15:40:
Artemist in Ajax. Ista oseba, oba gosta, z minuto presledka med oddanima postoma. Gostov post je neveljaven.

Nečelamo sem za svoj direktrorij, ki nebi baziral le na krščanstvu temveč tudi na drugih religijah.  Ker takega že imamo se lahko iz dosedanjega umakne "kulture, filozofija, Grki, Rim, Egipt, Sumerci.
To bi naj bila tista oblika direktrorija s katerim bi se zadovoljil tako Samson kot ostala množica.


neveljavni glasovi ...

k je že glih exo o tem pisu,
exorcist wrote on 11.11.2003 at 19:39:21:
Tu lahko pride do zlorab, ker lahko večkrat oddaš glas pod drugim nickom. Nitri po IP se ne da prepoznat za te ki imajo dinamične oziroma se z drugega PC-ja registrirajo.

sm šu prov pogledat
in
isti ip
isti je tud samsonov na postu 16
*.*.*.*
Artemis
Ajax
Samson
Reply #16 on: Nov 11th, 2003, 8:48pm

for tha record


in ... kar se glasovanja tiče ... Grin
glasovanja ...
ja ...
gostje pač ne štejejo, razen seveda redkih izjem ... recimo jst



kar pa se tiče direktorija za religije & stuff ...

a se lahko razdre religije stran od verstev ...
mislm ... krščanstvo je, tko kot religija, tud verstvo ... se mi zdi
in je tud kultura in je konc koncev tud filozofija ...

sm že mislu da si dobr pogruntu ... zdej se mi pa nč več tko ne zdi andres ...

razlož ...


no in vidm še enga artemisa
ta nima istega ipja


nema papež ... argument šteje ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ZA  -- PROTI
Reply #31 - 12.11.2003 at 23:27:02
 
Quote:
a se lahko razdre religije stran od verstev ...  
mislm ... krščanstvo je, tko kot religija, tud verstvo ... se mi zdi
in je tud kultura in je konc koncev tud filozofija ...

sm že mislu da si dobr pogruntu ... zdej se mi pa nč več tko ne zdi andres ...  


Religije so religije, tudi krščanstvo seveda.  Samo če greš globoko notri res dobiš tudi filozofijo, ampak če greš še globlje dobiš tudi sex recimo, ker ravno filozofiranja je ogromno ravno zaradi in o sexu, kot je filozofiranje lahko o krščanstvu. Torej.
Verstva, religije, filozofije, kulture. Umakne se filozofije in kulture pa bo. Kultura je lahko tudi povezava z Indijanci ali četudi z Belo Rusi, ter Slovani potemtakem.
To pomeni, da kulture ne pašejo več notri.

PO drugi strani pašejo ravno kultrue notri saj  vsa verstva sveta zajemajo ravno kulture. Našo, ali neko tujo. Pa saj vas je dosti administratorjev, tako da se boste zmenili po moje;)Smiley.

Samson!

Razočaral si me s tem dvojnim postanjem.  Mi je res žal, da se v ključni situaciji obrneš sam proti sebi.  

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: ZA  -- PROTI
Reply #32 - 13.11.2003 at 00:21:42
 
Quote:
sm šu prov pogledat
in
isti ip
isti je tud samsonov na postu 16
*.*.*.*
Artemis
Ajax
Samson
Reply #16 on: Nov 11th, 2003, 8:48pm  


Škoda Samson, da si takole kvariš ugled. Pa sem te imel za resnega človeka. Ampak recimo tako, da je v vsakem človeku dobro in slabo. In, da tudi ti nisi izjema. Hudič je pa to, ker IP-ji ne lažejo.  Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: ZA  -- PROTI
Reply #33 - 13.11.2003 at 08:33:53
 
no, jaz nisem glih gost, zato bi oddala svoj glas.

proti

mislim, da krščanstvo ni večvredna vera v primerjavi s drugimi verami

če se boste pa oddločili drugčae - pa tud prav
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ZA  -- PROTI
Reply #34 - 13.11.2003 at 08:59:30
 
jaz bom reku takole, samson je opozoril na problem odgovorov krščanstva na številna vprašanja v odnosu drugih religij, ideologij (ne le new aga), ki se postavljajo na tem forumu in včasih res niso zadovoljivo rešena.

v redu.

sedaj drugo je to, da forumovci večinoma nekako vidimo osnovo in rešitev tega drugje ne v smeri razlag kot želi samson ampak v smeri dialoga.

kot vidim vsekakor podpiramo idejo, da bi dobila vprašanja in dialog med krščanstvom in ostalimi verstvi ter novodobno duhovnostjo, na forumu bolj jasen prostor.

to vsekakor ni debate.

sedaj nekak kot vidim se najbolj nagibamo k spremembi obsotječe rubrike in andresov predlog je dobrodošel.

Verstva, religije...
krščanstvo, budizem, hinduizem, grki, rim, egipt, sumerci ...  

s tem bi lepo zaobjeli le to področje.


bi pa lahko dodali k obstoječemu opisu še

Verstva, religije
krščanstvo, budizem, hinduizem, grki, rim, egipt, sumerci ...  in skupne vezi z novodobno duhovnostjo

pomoje, da bo to zadostovalo za vse naše vprašanja, diagloge, in tudi samson boz lahkoto v tem odgovorja in ga mi z lahkoto tam sprašujemo od fenomenov od katerih govoriva z Andresom.

to bi bil lahko dober dogovor z vsemi tu gor.

se mi zdi pa forum, niti forumovci, ne podpiramo rubrike posebej za razlaganje krščanstva, saj nekak ni ravno v duhu enakopravnosti in sodelovanja.
niti samson ne želi tega, rad bi samo, da se na nek način pogovorimo osvetlimo stari z več vidikov in to nova rubrika vsekakor bolj omogoča, kot to kar predlaga samson, kot rubriko.

ta spremenjena rubrika je dobra skupna rešitev.

Vsaj jaz bom rekel, sam ne želim da bi to postal še ne krščansko obarvan forum, si pa želim dialoga med novodobno duhovnostjo, osebno rastjo, ekologijo, in krščanstvom ter ostalimi verstvi seveda v določeni rubriki tudi na tem forumu.

prav specifično krščansko razlago pa gre vsak lahko poslušat v cerkev.

tko to gre.

sam sem za to, da preuredimo obstoječo rubriko, upam, da lahko rečem, da sva že dva?

ane samson?
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: ZA  -- PROTI
Reply #35 - 13.11.2003 at 12:26:35
 
Quote:
bi pa lahko dodali k obstoječemu opisu še

Verstva, religije
krščanstvo, budizem, hinduizem, grki, rim, egipt, sumerci ...  in skupne vezi z novodobno duhovnostjo

zelo zelo PROTI.

Ponavadi se teme in polje debate siri in ne ozi.

Ce bi A. rad strogo nadziral o cem se razpravlja, te prosim da to jasno in glasno poves, da se skinem dol, preden zacnes to zares tudi udejanjat. Kregat se mi ne da vec.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: ZA  -- PROTI
Reply #36 - 13.11.2003 at 12:43:29
 
Quote:
.

kot vidim vsekakor podpiramo idejo, da bi dobila vprašanja in dialog med krščanstvom in ostalimi verstvi ter novodobno duhovnostjo, na forumu bolj jasen prostor.

se mi zdi pa forum, niti forumovci, ne podpiramo rubrike posebej za razlaganje krščanstva, saj nekak ni ravno v duhu enakopravnosti in sodelovanja.

Vsaj jaz bom rekel, sam ne želim da bi to postal še ne krščansko obarvan forum, si pa želim dialoga med novodobno duhovnostjo, osebno rastjo, ekologijo, in krščanstvom ter ostalimi verstvi seveda v določeni rubriki tudi na tem forumu.

prav specifično krščansko razlago pa gre vsak lahko poslušat v cerkev.




To!
To podpiram.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: ZA  -- PROTI
Reply #37 - 13.11.2003 at 15:21:13
 
??? ??? ??? ???
Bojujete se proti Samsonu, hkrati mu pa sami dajete moč in veljavo že s tem, ko se sploh ukvarjate z njim.

A je vse uredu z vami ??? ??? ??? se sprašujem.

Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ZA  -- PROTI
Reply #38 - 13.11.2003 at 15:48:40
 
Quote:
Ce bi A. rad strogo nadziral o cem se razpravlja ...

to se pa res ne da nadzirat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: ZA  -- PROTI
Reply #39 - 13.11.2003 at 18:41:51
 
Quote:
zelo zelo PROTI.




Veš, da dva minusa dasta plus: zelo (-) zelo(-) = za (+)

Torej si ZA?
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Artemis
Guest




Re: ZA  -- PROTI
Reply #40 - 13.11.2003 at 19:35:38
 
DylanDog wrote on 12.11.2003 at 20:30:32:
Prvo kot prvo me moti način kako se ta mapa "izsiljuje", drugo ne štekam še vedno ne zakaj je en areligija nekaj več kot druge?

Hm, Dylon Grin, kot prvo samo ti govoriš o nekem izssiljevanju, ki ga nihče drug ne vidi. Če kdo piše argumentirano in utemeljeno, prav tako pa tudi vljudno in brez nasilnih izrazov, to gotov počne Samson. Meni je videti kot eden od nasvetlejših likov tega foruma.

Ko boš poštekal, da je za reaktivno letalo bistven ustrezen motor in mu ne zadošča tisti od stoenke, pa čeprav sta oba prava motorja, tedaj boš brez težav poštekal, zakaj je za Slovenijo prav krščanstvo tisto, ki mu ga ni para v našem kulturnem prostoru. To, da so vse religije enake lahko velja na splošno, ne more pe veljati za slovenski prostor. V Sloveniji ima krščanstvo posebno, daleč najbolj pomembno mesto. Kdor tega ne šteka, mu ne morem pomagat.

Vsak normalen je ZA predlog. Poglej gape-a, ki je za, pa se zgleduj po njem, če hočeš dobro svojemu osebnemu razvoju.

Torej vsi ZA!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Artemis
Guest




Re: ZA  -- PROTI
Reply #41 - 13.11.2003 at 19:38:26
 
sidha wrote on 13.11.2003 at 15:21:13:
??? ??? ??? ???
Bojujete se proti Samsonu, hkrati mu pa sami dajete moč in veljavo že s tem, ko se sploh ukvarjate z njim.

A je vse uredu z vami ??? ??? ??? se sprašujem.

Raje se vpraš. kaj je narobe s tabo... Bahhh...
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: ZA - PROTI direktoriju Krščanstvo
Reply #42 - 13.11.2003 at 19:53:57
 
Artemis.  
Ajax.  
Samson.

No takole, tema je vroča, napeta, zažigalna, ostra, prav tako kot je ognjeno in ostro krščanstvo, vera, ki so jo totalno iznakazili in uničili vsako trohico veselja v človeku prav takšni tipi, zlobni, nizkotni, nizki, pokvarjeni.
A ne vidite, da vam članstvo upada, ne samo v Sloveniji, kdo pa še sploh ima veselje do tako uničevalno fanatičnih vernikov, kateri bi najraje posegli po ostrem in gorečem, da nasprotniku ali neverniku po vašem, dopovedo, da je krščanstvo in in sploh oh in ah.
In izražanje, v Samsonuvem izražanju se da razbrat podlost in hinavskost, seveda pa vi hrščanini tega ne morete in ne smete opaziti, kajti podivjani krščanski psi so spuščeni s ketne in vas lahko kaj hitro, njama.

Takole, MILJONKRAT PROTI SVINJARIJI, KI SAMO SEBE IMENUJE KRŠČANSTVO.

Sem dober napisal,  Grin Grin Grin

Pa še nekaj dragi pokvarjeni hrščanini, NE ZNATE, kdorkoli je že od vas, NE ZNA.
Jaz mu bom pa pokazal kako dobro znam, samo malo mi še paraj živce, čisto malo......

Nizkotni in pokvarjeni krščanski psi.

Ketnar Kreden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: ZA  -- PROTI
Reply #43 - 13.11.2003 at 20:22:39
 
Quote:
Hm, Dylon Grin, kot prvo samo ti govoriš o nekem izssiljevanju, ki ga nihče drug ne vidi. Če kdo piše argumentirano in utemeljeno, prav tako pa tudi vljudno in brez nasilnih izrazov, to gotov počne Samson. Meni je videti kot eden od nasvetlejših likov tega foruma.

Ko boš poštekal, da je za reaktivno letalo bistven ustrezen motor in mu ne zadošča tisti od stoenke, pa čeprav sta oba prava motorja, tedaj boš brez težav poštekal, zakaj je za Slovenijo prav krščanstvo tisto, ki mu ga ni para v našem kulturnem prostoru. To, da so vse religije enake lahko velja na splošno, ne more pe veljati za slovenski prostor. V Sloveniji ima krščanstvo posebno, daleč najbolj pomembno mesto. Kdor tega ne šteka, mu ne morem pomagat.

Vsak normalen je ZA predlog. Poglej gape-a, ki je za, pa se zgleduj po njem, če hočeš dobro svojemu osebnemu razvoju.

Torej vsi ZA!


Samson zakaj ne pišeš pod svojim nickom?

Ja, res ni para krščanstvu, se popolnoma strinjam. Nobena druga religija ni naredila toliko shita kot ta.
100%
in tud ves ta nepotreben direndaj okrog tega direktorija, je samo še en vaš obraz. Ni je scene kamor se ne vsiljujete in težite, od šolstva do politike, namesto bi se brigali za vaše svete kajjazvemkaj..  agresivni ste, kot ste to že tolikokrat dokazali skozi zgodovino..  ...žal.
Praviš da so religije enakopravne na splošno, nikakor pa ne v Sloveniji. Verska nestrpnost.
In ravno v Sloveniji bi morali to uredit.  
e n a k o p r a v n o s t  

Ker ste SAMO ENA IZMED religij, NIČ VEČ.

Več se mi ni s tabo, ker si mi že itak dokazal kaj in kako...

Če bi jaz propagiral kakšno religijo, vseeno katero, bi jo z veseljem v isti mapi kot ostali, z veseljem bi jo postavil ob bok vsem ostalim.....  dal na ogled, in v primerjavo...                 ...če bi le ta to prenesla.


Nimaš pravega sistema, in slabe živce.  Take zadeve se urejajo drugače.


Z spoštovanjem, Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: ZA  -- PROTI
Reply #44 - 13.11.2003 at 21:48:39
 
DylanDog wrote on 13.11.2003 at 20:22:39:
Samson zakaj ne pišeš pod svojim nickom?

Ja, res ni para krščanstvu, se popolnoma strinjam. Nobena druga religija ni naredila toliko shita kot ta.
100%
in tud ves ta nepotreben direndaj okrog tega direktorija, je samo še en vaš obraz. Ni je scene kamor se ne vsiljujete in težite, od šolstva do politike, namesto bi se brigali za vaše svete kajjazvemkaj..  agresivni ste, kot ste to že tolikokrat dokazali skozi zgodovino..  ...žal.
Praviš da so religije enakopravne na splošno, nikakor pa ne v Sloveniji. Verska nestrpnost.
In ravno v Sloveniji bi morali to uredit.  
e n a k o p r a v n o s t  

Ker ste SAMO ENA IZMED religij, NIČ VEČ.

Več se mi ni s tabo, ker si mi že itak dokazal kaj in kako...

Če bi jaz propagiral kakšno religijo, vseeno katero, bi jo z veseljem v isti mapi kot ostali, z veseljem bi jo postavil ob bok vsem ostalim.....  dal na ogled, in v primerjavo...                 ...če bi le ta to prenesla.


Nimaš pravega sistema, in slabe živce.  Take zadeve se urejajo drugače.


Z spoštovanjem, Dylan Dog




Pod tole se pa podpišem DylanDog

Kulj
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4