Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 25292 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Forum SEDAJ. PRIJAZEN OPIS - TEBE!
Reply #60 - 24.05.2003 at 01:15:35
 
Pač, jest verjamem v to, da mi te vzorce že prej izkoriščamo, preden se jih ozavestimo in jih znamo z besedami opisati (pač podzavestno). Kasneje se jih res z izkušnjami ozavestimo, a dejstvo, da so bili ti vzorci vedno z nami, nam pove, da smo še vedno isti. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Forum SEDAJ. PRIJAZEN OPIS - TEBE!
Reply #61 - 24.05.2003 at 12:27:09
 
vzorca se najprej zavemo in šele nato ga ozavestimo.
prvo je začetek poti in drugo je konec poti ozaveščanja vzorca. dela sebe.
ampak
prej ko vzorca niti prepoznal nisi, prej si deloval po tem vzorcu, tako kot si bil naučen. naučil si se sam, učili so te pa drugi. učitelje si izbral sam, tiste ki si jih potreboval.
se reče
višji jaz ni mogel tega prostora, nezavednega prostora pravzaprav, napolniti z energijo in zato je bilo telo prikrajšano za marsikaj, saj če bi tisti vzorec za pretok svoje energije in moči lahko uporabljal višji jaz, bi se dogajale čudovite reči. menda v vzorcih ležijo naše največje spretnosti in znanja, pridobljena že prej.
tko so se pa dogajale stvari, ki se jim reče preživetje. nagon.
in ker smo naučeni napačnih predpostavk, se za preživetje borimo na napačen način.
telo se bori za preživetje. in se s tem oddaljuje od tistega, ki mu življenje sploh daje.
material da zemlja, duha da pa duh.

ti vzorci so vedno neki kar nas spravlja v slabe filinge, se reče, so vzrok slabih filingov.
ko se zaveš da te neki nekje vedno spravi v slabe filinge, začneš z zaveščanjem vzorca - vzroka - napačne naučenosti.
ko ga ozavestiš popolnoma, lahko tudi ta del aure zapolni višji jaz s svojo močjo. ta je precej večja kot telesna moč.



tko da ... tko kot ti pojmuješ sebe himi, dejansko že prej izkoriščaš vzorce v svojo korist.
jest pa sebe pojmujem kot nekaj drugega in če hočem izkoriščat te vzorce v svojo korist in korist drugih in korist boga, jih moram najprej ozavestit, se naučit tisto kar so me pršli naučit. vzorci in ljudje - duše, ki so mi jih predali.
skratka egu moram odvzet kontrolo nad temi vzorci.
ko kontrole ni več, lahko to pot izkoristim za kreativno kanaliziranje energije in moči iz vesolja na zemljo.
iz vedno višjih dimenzij/svetov/nivojev/... v nižje.
na najnižjega ... materijo.
iz misli v materijo.
materializacija.
materializer.
vsi to znamo.
edino čas nas jebe.
čas pa porabljamo zato ker naši energetski kanali niso pretočni ampak so zabutani z vzorci (ki so pod kontolo (z lahkoto na to gledaš tko da namest da bi se odločitveno vezje odločlo v realnem času, se mora za odločitev poklicat podporgram in ta ima seveda spet podprograme, saj so vzorci prepleteni in soodvisni med sabo - in čas teče in aplikacija je počasna - ti podprogrami so pa u bistvu ego)), in po teh kanalih energija in moč ne moreta tečt brez upora ampak samo z uporom in ta upor pobira čas.
ustvarja čas pravzaprav.

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Forum SEDAJ. PRIJAZEN OPIS - TEBE!
Reply #62 - 24.05.2003 at 13:16:36
 
naj se ponovno vključim v zanimivo debato Smiley
če poenostavim lepo zgoraj povedano gre v mojem življenju samo za dve stvari Smiley
za korajžo sprejemati in soočati se z svojo resnico, kar bi označil s +
in mojimi strahovi pred kakršnimi koli spremembami v mojem mišljenju in življenju, ki so pogojeni s starimi vzorci, kar bi označil kot -
vse skupaj bi označil kot en lep mali oblaček v katerem se nabirajo skozi čas moji - in + dokler se ne zgodi  notranji preblisk, ali strela in jaz ugotovim, da ne reagiram več enako na stare vzorce, ali to, kar mi govorijo drugi, kar me notranje osvobodi in sprosti in se lahko zdaj naslonim na svojo lastno novo izkušnjo, ali spremembo. Wink
Biti odprt za nove stvari in notranje spremembe, je res lepa in pogumna stvar Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5