Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13665 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #15 - 27.05.2003 at 20:06:23
 
Andres wrote on 27.05.2003 at 19:48:18:
Hvala vam za družbo.

Hvala tebi, za vse kar si nam v svojem času uspel posvetiti in deliti z nami. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #16 - 27.05.2003 at 20:20:37
 
Grin Grin Grin Ne morem verjet, en topik bolj zabaven kot drugi...  Grin Grin Grin

Nič kaj duhovnjaško od tebe, Andres ...
Bi ga naganjal tudi, če ne bi po tvojih žuljih hodil (z blatnimi čevlji) ?  Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Himi go home
Reply #17 - 27.05.2003 at 20:20:56
 
andres kaj naj ti rečem
poznava se že od začetka.
mojo 'politiko' poznaš zadost dobr, da veš da jest ne bom blokiru himija, niti ga ne bom naganju.
če bi to mislu narest, bi to naredu ko se je pojavu. ker pa vem kakšen medij je net, vem tudi da lahko potem s himijem tekmujeva kdo bo koga. jest za to nimam časa. nism ga mel ko se je himi pojavu in ga nimam zdaj, niti ne nameravam časa v ta namen. za prihodnost.

pa tud ... se bo prec razvedl da je kle en gape, ki nikomur ne pusti srat po njegovem forumu ... mislš da nimam real lifa al kwa ???

tko da, tuki je pač anarhija. pure and simple. je aleš mislu da lahko nadzoruje, pa se je zmotu.
pa je silu, pa je šu borut.

nimaš kej.
moči nimaš da bi to izvedu, jest ti je pa ne dam.

in to dobr veš.
tko da, ne vem zakaj se obremenjuješ, da po 24 urah nism še nč 'ukrepu'. nism ukrepu, ko mi je himi po glavi hodu, niti ne bom zdej ko tebi.
a ti hodi?

jest sm pa dubu filing da se je himi umiril.
če nebi kreden uletu, bi bil čisti mir.
sej smo vsi sprejel himija.
vsi razen tebe.
očitno.


se reče
Bedake, red na forumu, Gape, blokiral, Himijem, pokovc, nadlogo, Himi, pijavka
Admin je preveč potrpežljiv.
mama, futrali, kozla, brisal, Bedaki, Gapetom


pobuda je kaj ???
točno!
prosim da tudi točno definiraš koga pobujaš.

Admin je zlo potrpežljiv.
in
zlo zmatran ... pa je šla 666
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #18 - 27.05.2003 at 20:38:13
 
gape wrote on 27.05.2003 at 20:20:56:
jest sm pa dubu filing da se je himi umiril.

Umiril? Spremenil?

Ne.

Sem še vedno isti. Isto bistvo. Mogoče le malo drugače preklapljam med delovanjem in nedelovanjem, to pa je zgolj posledica boljšega poznavanja delovanja samega foruma in njegovih uporabnikov. Ostalo je vse isto. Načela so še vedno ista in takšna bodo tudi ostala. Težnje tudi.

Umiril oziroma spremenil pa si se kvečjem le ti, ker me morda nekoliko bolj razumeš, drugače sprejemaš, ali karkoli, to sploh ni bistvo. Bistvo je, da si morda postal malo bolj odprt, kot pa si bil poprej. Kar na meni vidiš, to dobiš, vedno. Besede ne pomenijo nič. Besede so prazne.

Seveda se lahko z vsem tem tudi motim o tebi in si tudi sam še vedno tak, kot si bil. Sklepam le po tem, kar si sedaj tukaj napisal. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #19 - 27.05.2003 at 20:50:41
 
Malo pa si bolj pridn... Zdaj še samo Kredenu in Andresu težiš ...  Wink Grin

Načela pa so zelo fluidna reč.. pridejo in zginejo.. skupaj z frustracijami.
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #20 - 27.05.2003 at 20:59:09
 
tomi wrote on 27.05.2003 at 20:50:41:
Malo pa si bolj pridn... Zdaj še samo Kredenu in Andresu težiš ...  Wink Grin

Komu sem pa še prej?
Verjemi, prav do nobenega se nisem spremenil. Spremenili so se morda le vaši pogledi, to je pa druga in povsem možna varianta.
Andresu težim? Le kako? A mu jaz odpiram topice in se nanj userjem? Dvomim. Bi najprej rabil izgube najmanj 90% možgan, da bi se lahko na tak nizek nivo spustil.
Kredenu težim? Ne, njega zgolj želim rešiti iz teme, pa se upira. Wink

Quote:
Načela pa so zelo fluidna reč.. pridejo in zginejo.. skupaj z frustracijami.

Niso prav nič fluidna, so precej fiksna in konstantna. Le preklopi med delovanjem/nedelovanjem so fluidni. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Himi go home
Reply #21 - 28.05.2003 at 09:03:53
 
himynameis wrote on 27.05.2003 at 19:16:49:
Da si nekdo vzame toliko časa, toliko razmišljanja, toliko energije in vsega tega le zame... mi kar sapo vzame in se ne počutim vsega tega sploh vrednega. Smiley

Še enkrat, prav iskrena hvala za vso naklonjenost.

Še enkrat tvoj, Himi. Wink


Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #22 - 28.05.2003 at 12:39:43
 
Ej Andres ne ga srat. Tole brisanje - tudi če ima svoje racionalne razloge - nima smisla. Kajti, ko se bo enkrat začelo, se ne bo končalo, bodo brisali vse po vrsti. Morski psi med bedaki komaj čakajo na to.

Saj veš, da bi naju Veliki Morski Pes najraje zbrisal, pohodil, pa še na grmadi sežgal, v imenu ljubezni, seveda.

Že tako ali tako čutim nekakšno fašizacijo, posebej med bedaki. Že tisto nagovarjanje z 'otroki sonca' spominja na nekakšno slaboumno ekskluzivo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #23 - 28.05.2003 at 13:43:42
 
jaz bom reku takole...

nismo hotel nadzorovat, ja tega nismo niti nameraval, niti tega ni A. nikol delal(ker je njegovo poslanstvo gradnja sistemo vki sami delajo vse) smo pa hotl da je vsak tolk ozaveščen, da ve na kakšen način naj stvar predstavi... (ampak tle sistem mal škripa ker nismo dal gor niti enega resnega opisa o forumu itd...

če bi povzel smo na forumu, usmerjeni smo v iskanje boljše rešitve... tko velja tudi za boruta, ki ni hotel reklame na sončni in v enem topicu dogaja se(kto je sedaj), ampak v 10 topicih an splošno in to še na vrhu...

ampak tle smo se naučil da ne preveč hitet...
se je pa dogodil da je šel... žal... upam da nebomo več delal napak, VSI!

pol je bla težava z moje strani sam k je miro dal sliko in je ni hotu umaknit, na link, kjer nebi bla tolk na udaru...

ampak to je tudi vse kar se je z moje strani urejal, drugač pa ustvarjamo valda sistem, le to nič drugega, enak za vse, v open sourcu.

in smešn se mi zdi da izmed 1000 dobrih in 1 slabe stvari vedno pride eden, ki serje o tej 1 slabi...

jao mu, sam sej nima veze zame...

glede himija , men himi dokaj uredu piše, je bl zamorjen na sekunde ampak, ma tendenco v iskanju, tko da je ok...
glede slikc na splošno smo pa zadnjič rekl oz je gape prosil da ne dajt slik na forum zgleda da je to himi spregledu, sicer bi to upošteval, sej se razume ane? da mamo ostali 56kb/s modeme in da to zaseda procesorki prostor in čas...  

torej se strinjam z andresem glede slikic, in se mi zdi da se tudi ostali in kot se spomnim to velja tudi za angleške texte...  Grin

love al of you andres, himi and kreden, z vami se tolk ukvarjamo zadnje čase, da vas bom nagradil za najbolj plodovit tim na forumu v vseh pogledih Grin

bom reku vsem skupi(tudi sebi) razumite da je forum postavljen azto da bi lahko nejgovi obiskovalci sodelovali v iskanju znaja in dopolnjevali eden drugega, za priajteljske pogovore in za delo na projektih in skupno ustavrjanje.

držite se tega da pišete samo to kar se v topicu sprašuje ne mešat osebnih zamer in medsebojnih dokazovanj kdo ma prav not, za psihiranje in za razščiščevanje pa smo uredili chat...

to da se poskušamo držat stvari, smo se tudi enkrat dogovoril ane...

zato ker upoštevate ostale in se spoštujete med sabo in hkrati ustvarjate to kar vas zanima, vas mam jaz rad.   Smiley Grin Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #24 - 28.05.2003 at 14:27:11
 
Quote:
Ej Andres ne ga srat. Tole brisanje - tudi če ima svoje racionalne razloge - nima smisla. Kajti, ko se bo enkrat začelo, se ne bo končalo, bodo brisali vse po vrsti. Morski psi med bedaki komaj čakajo na to.

Saj veš, da bi naju Veliki Morski Pes najraje zbrisal, pohodil, pa še na grmadi sežgal, v imenu ljubezni, seveda.

Že tako ali tako čutim nekakšno fašizacijo, posebej med bedaki. Že tisto nagovarjanje z 'otroki sonca' spominja na nekakšno slaboumno ekskluzivo.


Miro, v čem vidiš smisel nalivanja olja na ogenj?

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #25 - 28.05.2003 at 15:39:28
 
Quote:
torej se strinjam z andresem glede slikic, in se mi zdi da se tudi ostali in kot se spomnim to velja tudi za angleške texte...  Grin

A zdaj ti že angleški texti ne pašejo? In potem se ven vlečeš s tem svojim open sourcom pa ne vem s čim še, v isti sapi pa bi rad uvedel eno hudo cenzuro, ki po tvoji logiki to sploh ni? Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #26 - 28.05.2003 at 22:23:23
 
Sedaj Him ni treba nikamor. Si že doma.

Mene preseneča sodelovanje tukaj, med moderatorji. Saj anarhija je lahko ok.

Če se pa le serje komurkoli, je nujno ohranit čisto tisto, kar je dobro. Zato tega neukrepanja ne razumem.

Do pike isto je bilo takrat, ko bi moral urediti moj nickname Gape. Vzelo bi mu pa vsega 5 minut.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #27 - 28.05.2003 at 22:51:15
 
Quote:
Sedaj Him ni treba nikamor. Si že doma.

Za to pa res ne rabim ne tebe in ne Andresa, da mi povesta že očitno. Smiley

Quote:
Mene preseneča sodelovanje tukaj, med moderatorji. Saj anarhija je lahko ok.

Mene pa prav nič, saj so le ljudje.

Quote:
Če se pa le serje komurkoli, je nujno ohranit čisto tisto, kar je dobro. Zato tega neukrepanja ne razumem.

Ti še dolgo ne boš razumela najbolj osnovnih reči. Še Andres jih bo prej kot ti, vendar tud on še ne prav kmalu. Wink

Quote:
Do pike isto je bilo takrat, ko bi moral urediti moj nickname Gape. Vzelo bi mu pa vsega 5 minut.

Sedaj lahko vidiš, kako hudo si pismena. Namesto, da bi sama skočila v profil in si sama vzela svojih 5 minut za spremembo nicka, si šla težit gapeu, ki pa verjetno nima vedno čas za tvoje muhe. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #28 - 28.05.2003 at 23:33:45
 
himynameis wrote on 28.05.2003 at 22:51:15:
Za to pa res ne rabim ne tebe in ne Andresa, da mi povesta že očitno. Smiley

Sedaj lahko vidiš, kako hudo si pismena. Namesto, da bi sama skočila v profil in si sama vzela svojih 5 minut za spremembo nicka, si šla težit gapeu, ki pa verjetno nima vedno čas za tvoje muhe. Smiley


Ti nikoli ne zgrešiš, himynameis. Od pozornosti me bo zdaj zdaj razgnal.



(Karmen) This name is already in use by another member.






Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #29 - 28.05.2003 at 23:36:01
 
Quote:
Ti nikoli ne zgrešiš, himynameis. Od pozornosti me bo zdaj zdaj razgnal.

Tako kot mene od tvoje, vidiš kolk mava skupnega. Smiley

Quote:
(Karmen) This name is already in use by another member.

Ja pol je pa "in use". Stec na drevo, pa se zjokaj. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3